JIPAST

Dětská gymnastická stavebnice: Sada pro předškolní děti, Sokol 21

24 600 Kč

Dětská gymnastická stavebnice: Gymnastická sada pro předškolní děti je další sada navržena a vyrobena tak, aby byla maximálně bezpečná při cvičení pro vaše děti.

Barva: Vícebarevná

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Jipast akciová společnost

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Sada pro předškolní děti

Gymnastická sada pro předškolní děti je další sada navržena a vyrobena tak, aby byla maximálně bezpečná při cvičení pro vaše děti. Obal je zhotoven z omyvatelné bezftalátové koženky a jádro z PUR pěny. Nová a další sestava molitanového nářadí určena zejména pro předškolní děti v tělocvičnách a tělovýchovných jednotách, klubech a mateřských školách.

Nezbytné pomůcky při hodinách tělesné výchovy - pomáhají rozvíjet koordinaci základních pohybů při lezení a šplhání. Vhodnou kombinací prvků je možné upravit obtížnost sestavy.

Bezpečný kontakt se stavebnicí zajišťují použité materiály: PUR pěny s vysokými hodnotami RE (hmotnost a odpor proti stlačení), která je natolik měkká, aby zabránila úrazu, zároveň však pevná a poskytuje dostatečnou oporu při cvičení.

Hlavní výhodou této sestavy je snadná manipulace, lehká a snadno sestavitelná v různých kombinacích a můžete jej propojit i s klasickým nářadím. Pro předškolní děti představuje soubor, se kterým mohou snad manipulovat sami a sestavovat si i svoje vlastní překážkové dráhy. Velmi dobře se kombinuje i s dalšími molitanovými prvky, jako je Rinoset, molitanová bedna, kladina, rozkládací klín aj.

Sada obsahuje:

1x Klín - délka 90cm, šířka 60cm, výška horní 30cm, výška spodní 7cm

1x Kvádr - 90cm x 60cm x 30cm

1x Schody - blok 4 schodů se základnou 120cmx60cm, výška 60cm, schod hloubka 30cm, výška schodu 15cm

1x Půlkruh - vnější průměr 120cm, vnitřní průměr 60cm, tloušťka 30cm

1x Válec - průměr 30cm, délka 120cm

2x Matice - šestihran vnitřní průměr 30cm

Hodnocení zákazníků