INSPIRE

Eliptický trenažér FINNLO MAXIMUM Cardio Strider CS3.1

89 990 Kč

FINNLO MAXIMUM Cardio Strider CS3.1 je horizontální hybrid spojující pozitiva horizontálního rotopedu a eliptického trenažéru. Je to ideální společník jak pro sportovní trénink, tak i rehabilitaci.

Barva: Černá / Šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

 • Vybráno DECATHLONem
 • Pouze doručení domů
 • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 • Vysoký standard kvality
 • Precizní zpracování
 • Moderní LCD displej
 • Vlastní tréninky
 • Bluetooth připojení
 • Tréninkové aplikace
 • Ověřený výrobce
 • Snadná manipulace
 • Nadstandardní záruka

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR FINNLO MAXIMUM CARDIO STRIDER CS3.1 Trenažér vám umožňuje trénovat horní i dolní končetiny a nijak tím nezatěžujete klouby a záda. Deset kg těžký setrvačník zajišťuje plynulý a zcela tichý chod i při větší zátěži. Elektronicky ovladatelný odpor je tvořen magnetickým systémem s rozsahem 1-20 stupňů. Stroj má výbornou ergonomii a mechaniku. Kloubní spoje jsou osazeny kuličkovými ložisky. Nosnost trenažéru je do 136 kg.

Nedílnou součástí trenažéru je držák na tablet, smartphone, držák na lahev, USB port pro nabíjení, Bluetooth zařízení, transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti. Ergonomicky tvarované a precizně čalouněné sedadlo s integrovanou bederní opěrkou vám zajistí maximální komfort při každém tréninku.

LCD DISPLEJ Trenažér Finnlo MAXIMUM Cardio Strider CS3.1 nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s LCD displejem, který zobrazuje důležité hodnoty, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, výkon, tepovou frekvenci. V nabídce naleznete 8 přednastavených programů a 2 HRC programy, které jsou řízeny prostřednictvím vaší tepové frekvence – tyto programy jsou ideální na spalování tuků v těle.

NASTAVENÍ SEDLA Horizontální posun sedla v dostatečném rozsahu umožňuje nastavit optimální polohu pro drobnější i vyšší postavy. Nastavení sedla je řešeno pomocí páčky pod sedlem, na kterou pohodlně dosáhnete a nastavení sedla je tak velmi snadné i bez sesedání ze stroje.

MĚŘENÍ TEPOVÉ FREKVENCE Měření tepové frekvence je možné dvěma způsoby. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu s frekvencí 5 kHz, díky integrovanému přijímači stačí jen nasadit pás přes hrudník a během několika vteřin uvidíte hodnotu svého tepu přímo na displeji stroje. Pro orientační přeměření tepu jsou určeny integrované dotykové snímače přímo na řídítkách.

RUČNÍ MADLA A JEJICH NASTAVENÍ Ruční madla lze libovolně nastavit dle délky rukou a výšky postavy v několika polohách pro optimální pozici při tréninku. Výhodou je možnost otočit obě madla o 90 stupňů do inverzní polohy, čímž docílíte zatížení jiných svalových partií. Pokud rukojeti nastavíte do horní polohy, budete více zatěžovat prsní a zádové svaly, při poloze rukojetí do spodní polohy pak více svalstvo paží (biceps a triceps). Technika recumbentu s eliptickými pohyby umožňuje jednoduše změnit směr šlapání – vpřed nebo vzad. Změnou pohybu můžete aktivovat zcela jiné svalové partie.

ZÁRUKA A SERVIS Na stroje značky FINNLO poskytujeme pro domácí prostředí prodlouženou záruku 3 roky. Pro prostředí komerční poskytujeme standardní záruku 2 roky. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů po uplynutí záruky. Vše pro Vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky FINNLO.

PROČ STROJE ZNAČKY FINNLO? Značka FINNLO je vlajkovou lodí společnosti HAMMER SPORT A.G. která už desítky let patří oblíbené výrobce vybavení pro domácí i komerční fitness. Prostřednictvím propojení kvality, technického a designového pojetí se fitness stroje FINNLO staly uznávanou značkou ve světě sportu. Ve výrobcích FINNLO najdete kompletní sortiment zařízení pro fitness a volný čas jež nese vysoký standard kvality a ergonomie.

Hodnocení zákazníků