HOUSEFIT

Cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 50

12 990 Kč
14 990 Kč -13%
*Od 21. 6. 2024 do 24. 6. 2024

Rádi byste sportovali, ale je špatné počasí nebo máte málo volného času? Objevte cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 50, který patří mezi nejpopulárnější model v této cenové kategorii a jděte za svými cíly.

Barva: Černá / Bílá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Velmi tichý
  • Magnetický brzdný systém
  • Dlouhá životnost
  • Oblíbená značka
  • Nadstandardní záruka

HOUSEFIT RACER 50 HOUSEFIT RACER 50 patří mezi cyklotrenažéry, které nabízí kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 120 kg. Díky optimální ergonomii a možnosti nastavení řídítek ve vertikální poloze a sedla v horizontálním a vertikálním směru (včetně sklonu sedla) je zaručen pohodlný a správný pohyb osobám do 185 cm.

Masivní konstrukce a kvalitní komponenty prodlužují životnost stroje i při pravidelném sportovním tréninku v domácím prostředí. HOUSEFIT RACER 50 má magnetický brzdný systém, který je ovládán manuálním otočným regulátorem s dostatečnou variabilitou odporu. Díky setrvačníku o hmotnosti 14 kg a moderní magnetické brzdě má HOUSEFIT RACER 50 komfortní, plynulý a zcela tichý chod i při náročném tréninku.

LCD DISPLEJ Cyklotrenažér má přehledný LCD displej, který vyobrazuje základní parametry jako je čas, aktuální rychlost, otáčky RPM, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnotu tepové frekvence.

NASTAVENÍ ŘÍDÍTEK Housefit RACER 50 disponuje profesionálními multiúchopovými řídítky se speciálním protiskluzným materiálem odolného vůči potu i při pravidelném používání. Navíc máte možnost využívat loketní opěrky pro změnu pozice úchopu pro větší komfort a variabilitu.

Díky nastavení řídítek vertikálním (8 pozic) směrem máte možnost si nastavit řídítka vzdálené od země v minimální vzdálenosti 94 cm a maximální 108 cm.

Sedlo může být od řídítek vzdálené minimálně 60 cm a maximálně 70 cm. Vše je nastavitelné pro Váš maximální komfort při tréninku!

NASTAVITELNÉ SEDLO Sedlo je nastavitelné jak horizontálně, tak i vertikálně (10 pozic), ale především lze nastavit i samotný sklon sedla. Vzdálenost lze od pedálů nastavit v rozsahu minimální 75 cm až maximální 94 cm.

Sedlo může být od řídítek vzdálené minimálně 60 cm a maximálně 70 cm. Vše je nastavitelné pro Váš maximální komfort při tréninku!

BEZPEČNOSTNÍ RYCHLOBRZDA Přítlačný brzdný systém filcové brzdy slouží pro okamžité zastavení setrvačníku, využijete jej například při sesedání z cyklotrenažéru, případně při potřebě okamžitého zastavení setrvačníku.

TRANSPORT Součástí výbavy jsou i transportní kolečka v přední části stroje umožňující snadný přesun rotopedu. V zadní části jsou nožičky vybaveny vyrovnávači nerovnosti podlahy pro maximální stabilitu stroje.

ZÁRUKA A SERVIS Na tento stroj značky HouseFit poskytujeme nadstandardní prodlouženou záruku 3 roky + 5 let rám stroje. Kvalifikovaný záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.

PROČ STROJE ZNAČKY HOUSEFIT? Produkty značky HouseFit patří na českém trhu k oblíbeným fitness trenažerům, s výborným poměrem kvality, ceny a poskytovaných funkcí. Zaměřuje se na stroje a trenažéry pro domácí prostředí, pro klasické rodinné využití, či kondiční sportovce. Moderní design a široká nabídka funkcí, nadstandardní záruky a cenová dostupnost jsou hlavními devizami této značky. Značka HOUSEFIT má za sebou desetitisíce spokojených zákazníků a více jak 30 let tradice působení na českém trhu.

Hodnocení zákazníků