HAMMER

Veslařský trenažér HAMMER Rower Cobra XTR Plus II

19 990 Kč
21 990 Kč -9%
*Od 13. 7. 2024 do 16. 7. 2024

Hammer Rower Cobra XTR Plus II je skvělý veslovací trenažér pro domácí trénování s odolnou rámovou konstrukcí, kvalitními komponenty, moderní elektronikou a širokou nabídkou tréninkových programů.

Barva: Černá / Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

 • Vybráno DECATHLONem
 • Pouze doručení domů
 • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 • Moderní magnetická brzda

 • Plynulý, tichý chod

 • Kvalitní a dlouhý pojezd

 • Tréninkový počítač

 • Podsvícený LCD displej

 • Protiskluzové pedály

 • Kvalitní výrobce

 • 2 roky záruka

HAMMER ROWER COBRA XTR PLUS II Díky kalibrovanému setrvačníku o hmotnosti 8 kg a moderní magnetické brzdě s elektronickým ovládání má trenažér tichý a plynulý chod a rovnoměrný záběr. Nastavení odporu se provádí elektronicky v 16 úrovních, což je dostačující i pro pokročilé sportovce. Správný pohyb zajišťuje široké ergonomicky tvarované sedlo a protiskluzové pedály. Stroj je navržen tak, aby vyhovoval osobám až do výšky 200 cm. Nosnost veslovacího trenažéru je 130 kg.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA Praktický počítač je vybaven modře podsvíceným LCD displejem, na kterém se zobrazují informace o čase, rychlosti, vzdálenosti, spálených kalorií, počtu záběrů a tepové frekvenci.

K dispozici máte 20 tréninkových programů, HRC programy, uživatelské, Recovery režim a 4 uživatelské paměti. HRC program je řízený dle tepové frekvence, v závislosti na parametrech uživatele se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení vybraného pulsu ve vybrané zóně. Recovery režim určí vaši aktuální fyzickou kondici vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku

Měření tepové frekvence je možné provádět prostřednictvím hrudního pásu o frekvenci 5 kHz s přesností EKG (hrudní pás není součástí balení, ale můžete si ho dokoupit).

TRÉNINKOVÉ APLIKACE Tento model nemá bluetooth připojení, s aplikací se tedy stroj neumí propojit. Aplikace lze využívat pouze v omezeném režimu prostřednictvím kamerky tabletu/smartphonu.

Prostřednictvím tabletu/smartphonu můžete využívat tréninkové aplikace Kinomap nebo BitGym. Díky nim se můžete vydat na virtuální plavbu a veslovat jako na opravdové řece. Aplikace Kinomap nabízí řadu tréninkových videí, kde můžete trénovat a závodit s ostatními uživateli této aplikace.

Aplikace Kinomap je na 14 dní zdarma, následně si musíte dokoupit členství.

Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

KVALITNÍ POJEZD Veslovací trenažér Hammer Rower Cobra XTR Plus II je osazen prémiovým hliníkovým profilem a ergonomicky tvarovaným sedákem. Tato konstrukce zaručuje dlouhodobě bezproblémové fungování vesla i při náročném využití.

Dostatečně dlouhý pojezd vyhovuje i pro osoby do výšky 200 cm.

PROTISKLUZOVÉ NÁŠLAPY Maximální stabilitu a pohodlí při tréninku zajišťují prostorné protiskluzové nášlapy s nastavitelnými řemínky na suchý zip pro správné zafixování nohy.

Vzdálenost mezi nášlapy je 16 cm, což je ideální pro to, aby vaše boky nebyly přetěžovány ani při delším tréninku.

MOŽNOST SLOŽENÍ Veslo Hammer Rower Cobra XTR Plus II lze sklopit. Díky tomu získáte trenažér o rozměrech 118 x 55 x 155 cm. Ušetříte tak místo a můžete jej používat i v menších místnostech. Díky transportním kolečkům můžete trenažér jednoduše přemístit, kam potřebujete.

DRŽÁK NA TABLET/SMARTPHONE Součástí počítače je držák na tablet/smartphone, vy tak můžete sledovat při tréninku oblíbený film, poslouchat hudbu nebo se připojit k tréninkovým aplikacím. Tablet není součástí balení.

TAŽNÉ MADLO Tažné madlo má speciální proti potu odolný povrch, což jistě oceníte při pravidelném tréninku.

ZÁRUKA A SERVIS Na produkty značky Hammer poskytujeme záruku 2 roky. Kvalifikovaný záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.

PROČ STROJE ZNAČKY HAMMER? Značka Hammer patří do skupiny HAMMER SPORT A.G., jejíž součástí je i značka FINNLO. Modely HAMMER jsou levnější řadou, určenou pro méně náročné zákazníky, kteří se sportem teprve začínají, naopak produkty FINNLO tvoří vyšší produktovou řadu a splňují ty nejvyšší nároky. Výrobky Hammer jsou oblíbené pro svou funkčnost, bezpečnost a jednoduché ovládání s dobrým poměrem ceny a parametrů.

Hammer vyvíjí produkty, které jsou přesně takové, jaké zákazníci vyžadují - kvalitní, výborně funkční a snadno ovladatelné.

Hodnocení zákazníků