FINNLO

Veslařský trenažér FINNLO Aquon Water Flow

61 990 Kč

Tento výjimečný veslovací trenažér s odolnou rámovou konstrukcí je vhodný do domácího prostředí. Vodní brzdový systém zajišťuje plynulý chod, rovnoměrné tahy simulují skutečné veslování ve vodě.

Barva: Černá / Šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • LCD displej
  • Protiskluzové nášlapy
  • Kvalitní materiály
  • Známý výrobce
  • Prodloužená záruka
  • Značkový servis

FINNLO AQUON WATERFLOW FINNLO AQUON Waterflownabízí 4 úrovně nastavení odporu. Sedlo je osazeno ložisky a má ergonomické tvarování pro maximální komfort při tréninku. Nosnost vesla je 150 kg.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA Veslovací trenažér FINNLO AQUON Waterflow disponuje LCD displejem, který je napájen tužkovými bateriemi (2xAA) s tím, že zobrazuje základních 8 údajů jako je čas, vzdálenost, kalorie, puls, počet tahů apod...

OCENĚNÍ Tento veslovací trenažér byl hodnocen jako nejlepší produkt roku 2018 z hlediska veslovacích trenažérů, díky svému modernímu designu, kvalitní mechanice a přirozené ergonomii pohybu při veslování.

MOŽNOST SLOŽENÍ Tento model lze snadno položit do vertikální polohy tak, aby zabíral co nejméně prostoru. Díky tomu má ve vertikálním postavení rozměry (dxšxv): 60 x 50 x 205.

NASTAVENÍ ODPORU Odpor je nastavován jednoduchým manuálním otočným regulátorem ve čtyřech stupních, tak aby vytvářený odpor byl pro Váš trénink ideální.

NÁŠLAPY Nastavitelné nášlapy s protiskluzným povrchem jsou od sebe vzdálené 11 cm a mají fixovací pásky, které vám zajistí maximální stabilitu při veslování.

TRANSPORTNÍ KOLEČKA Součástí jsou transportní kolečka pro snadnější manipulaci v prostoru.

ZÁRUKA A SERVIS Na stroje značky FINNLO poskytujeme pro domácí prostředí prodlouženou záruku 3 roky. Kvalifikovaný značkový záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů po uplynutí záruky. Vše pro Vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky FINNLO.

PROČ STROJE ZNAČKY FINNLO? Značka FINNLO je vlajkovou lodí společnosti HAMMER SPORT A.G. která už desítky let patří oblíbené výrobce vybavení pro domácí i komerční fitness. Prostřednictvím propojení kvality, technického a designového pojetí se fitness stroje FINNLO staly uznávanou značkou ve světě sportu. Ve výrobcích FINNLO najdete kompletní sortiment zařízení pro fitness a volný čas jež nese vysoký standard kvality a ergonomie.

Hodnocení zákazníků