FINNLO

Posilovací věž FINNLO Bio Force Extreme

41 990 Kč

Multifunkční posilovací stroj Bio Force Extreme od FINNLO je váš nový posilovací stroj typu vše v jednom pro vaši domácí posilovnu. Procvičte celé tělo a využijte pestrý výběr cviků.

Barva: Černá / Tmavě šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Universální Posilovací věž
  • S technologií zátěž. tlumičů plněných TNT dusíkem
  • Výškově stavitelný sedák
  • Kladky s kuličkovými ložisky
  • Max. nosnost 135 kg, odpor až 125 kg
  • Záruka 3 roky, servis doma

FINNLO BIO FORCE EXTREME Robustní kladkové soustavy mohou být použity buď samostatně nebo mohou být propojené a vytvářet tak širokou škálu odporových křivek prostřednictvím různých tažných bodů a vysoce kvalitních kladek. Díky různým možnostem nastavení je dokonce možné aby na stroji cvičili dva lidi současně!

Trénink na budování svalů, trénink izolovaných břišních svalů, funkční trénink, atletický trénink, trénink s partnerem, intenzivní trénink nohou, super sety (biceps, triceps), redukční sety, tvarování postavy a redukce tuku to vše a více dokážete s FINNLO Bio Force EXTREME.

DRŽÁK NA TABLET Nedílnou součástí posilovací věže FINNLO Bio Force Extreme je držák na tablet/smartphone, což vám nabízí rozmanitost a motivaci prostřednictvím hudby, filmů či videa. Tablet není součástí balení.

REVOLUČNÍ SYSTÉM CVIČENÍ Tento model oceníte především kvůli jeho nízké hmotnosti a možnosti kdykoliv rychle a snadno přemisťovat. Dále je unikátní především díky svému systému TNT-Total Nitrocell Technology, který využívá odpor stlačeného dusíku a vytváří tak plynulý a ergonomicky přirozený pohyb při cvičení + je 100% tichý. Navíc předávaný odpor funguje zcela bez hybnosti a je tedy podobný izokinetickému tréninku pro profesionální sportovce. Díky vysokému rozsahu odporu a vysoce přesnému nastavení je trénink na Bio Force Extreme vhodný pro začátečníky i pokročilé a díky prostorově úsporným rozměrům a transportním kolečkům se hodí do každé domácí posilovny.

FLEXIBILNÍ TRÉNINK S multi-tělocvičnou Bio Force Extreme od FINNLO můžete doma cvičit všechny cviky, které jsou běžně možné pouze v posilovně. Kladky lze různě polohovat,umožňují různé směry tahu a lze je flexibilně připevnit ke stabilnímu rámu pomocí madel nebo horního adaptéru. Jedním pohybem tak můžete přepínat mezi několika cviky a provádět individuální variace podle vašich tréninkových preferencí, tělesné velikosti a požadovaného provedení cviku. Bio Force Extreme má 4 použitelné tažné body ve výšce ramen pro regulaci rozsahu pohybu pro tažné a tlakové cviky, jako je veslování, bench press nebo motýlek. Stanice má také další tažné body na spodních vzpěrách vedle podložky sedadla. Díky tomu jsou možná všechna cvičení, která vyžadují tah zdola. Patří mezi ně boční zvedání, přední zvedání, bicepsové přítahy, boční ohyby nebo dřepy. Abyste měli při tréninku vždy potřebnou volnost, můžete sedák s modulem nohou sejmout jediným pohybem. To umožňuje cvičení ve stoje a funkční trénink s maximální volností pohybu.

VYSOKÝ ROZSAH ODPORU Vysoký rozsah odporu FINNLO Bio Force Extreme umožňuje trénink na jakékoli výkonnostní úrovni. Tréninkový odpor lze zvolit a změnit během několika sekund díky posuvnému uzávěru s hladkým chodem. Celkový odpor dosahuje až 62,5 kg na stranu, kterou lze použít buď samostatně, nebo kombinovat až do 125 kg. Bio Force Extreme proto poskytuje i pokročilým sportovcům dostatečný rozsah pro cvičení. Přesná gradace 2,25 kg vám umožní přesně ovládat váš trénink a nabízí správný odpor pro každý cvik a každou tréninkovou úroveň.

ERGONOMICKÝ SEDÁK Abyste i při dlouhých trénincích mohli vždy zažít maximální pohodlí, je FINNLO Bio Force Extreme vybaven zvláště ergonomickým sedákem a opěrkou. Díky kvalitnímu zpracování čalounění a nastavitelné výšce sedáku můžete efektivně a ergonomicky cvičit podle svých preferencí. Integrovaná madla na straně sedáku a nad opěradlem vám také poskytnou potřebnou oporu pro trénink jednoruček, cvičení vestoje nebo poslouží jako podpora pro protažení nohou.

SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ S dodanou sadou příslušenství můžete ihned začít trénovat a vaše tréninky vždy zpestříte! Součástí jsou dvě madla, dva nožní popruhy, popruh pro cvičení břišních svalů a horní obouruční adaptér pro maximální rozmanitost cviků. Flexibilní použití příslušenství a variabilní možnosti nastavení směrů tahu mají za následek více než 100 možných kombinací cviků.

ZÁRUKA A SERVIS Na produkty značky Finnlo poskytujeme záruku 3 roky. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů po uplynutí záruky.

PROČ STROJE ZNAČKY FINNLO? Značka FINNLO je vlajkovou lodí společnosti HAMMER SPORT A.G. která už desítky let patří oblíbené výrobce vybavení pro domácí i komerční fitness. Prostřednictvím propojení kvality, technického a designového pojetí se fitness stroje FINNLO staly uznávanou značkou ve světě sportu. Ve výrobcích FINNLO najdete kompletní sortiment zařízení pro fitness a volný čas jež nese vysoký standard kvality a ergonomie.

Hodnocení zákazníků