EVOLVEO

Fotopast StrongVision DUAL A

2 090 Kč

Fotopast s duální kamerou, absolutně tichý provoz, 4K záznam videa, 30MPx denní foto, Samostatná noční kamera, až 30MPx denní foto, Foto/Video/Časosběrný záznam, Podpora SD karet až 256GB

Barva: Zelená / Kaštanová

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Abacus Electric s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

EVOLVEO StrongVision Dual A

Pro naprosto nehlučný provoz jsme vyvinuly novou fototopast, která v noci při pořizování nočních fotografií a videí používá zcela samostatnou kameru bez mechanických prvků, takže zvěř při pořízení snímku nic nevyruší. Přechod mezi pořizováním denních a nočních záznamů je plně automatický, spolu se setměním se kamera automaticky přepne na noční a spolu s výkonným a neviditelným nočním přísvitem pořizuje fotografie s až 8MP kvalitě nebo videa v rozlišení 1080p Full HD. Denní snímky a videa jsou již pak ve standardním rozlišení 30MP a 4K 30Fps.

V naprostém tichu

Každá kamera této fotopasti je určena pro jiné světelné podmínky. Přepínání mezi kamerami je naprosto bezhlučné. Fotopast senzorem vyhodnotí kolik světla je v okolí a následně automaticky vybere, kterou kameru použije pro pořízení záznamu. Odpadá tak mechanický filtr, který používají běžné fotopasti, ten je sice tichý, ale za určitých okolností dokáže zvěř před objektivem vyplašit. Denní kamera je vybavena snímačem, který umožňuje pořizovat až 30 Mpx snímky, nebo Video ve vysoké kvalitě 4K UHD při frekvenci 30 snímků za vteřinu. Noční snímač pak vytváří  černobílé noční 8 Mpx fotografie a video v rozlišení Full HD.

Plná výbava

Kamera je vybavena všemi standardními funkcemi na které jste u fotopastí EVOLVEO StrongVision zvyklí. Jedná se například o režimy snímání Fotografie, Fotografia a Video nebo funkce Časosběrných snímků. Kameru lze zabezpečit PIN kódem proti. Lze nastavit název kamery, který se následně propisuje do pořízených fotografií. Celé menu zařízení je lokalizované a je tak jednoduché vše přes velký 2,4"" LCD displej nastavit. Kamera umí ukládat snímky na SD kartu až do velikosti 256GB, nebo přenášet data pře dnes již standardní rozhraní USB-C přímo do vašeho počítače. V balení je rovněž čtečka SD karet, díky níž můžete data snadno přenést do vašeho počítače pouhým vyjmutím karty. V základu je kamera vybavená pouzdrem na 10x AA baterie s napětím 1,5V, kdyby vám základní baterie nestačili, lze je nahradit originální Li-Ion baterií BAT3.

Výbava do nepohody

S originálního příslušenství lze využít potenciál fotopasti EVOLVEO StrongVision DUAL A naplno. Jsou případy, kdy je potřeba kameru ochránit ať už proti vandalům, odcizení nebo nenechavou zvěří, nebo prodloužit dobu provozu na jedno nabití. Na to všechno jsme mysleli a připravili následující bohaté příslušenství:

StrongVision BAT3- 8 000 mAh Li-Ion akumulátor, který nahradí již vložený bateriový box na 10AA článku. Dokáže několikanásobně prodloužit výdrž na jedno nabití a ušetří Vám peníze za opakovaný nákup AA baterií.

StrongVision LOCK- 8mm silné ocelové lanko opatřené zámkem, díky kterému můžete fotopast i s kovovým obalem připevní třeba ke stromu. Nebo případně jej lze použít i na Vaše jízdní kolo.

EVOLVEO StrongVision MB2  - Ačkoliv kamera sama je odolná a splňuje krytí IP65, může nastat spousta situací, kdy je potřeba ji ochránit ať už před nenechavci, nebo třeba veverkou, která ráda vyzkouší odolnost plastového krytu. Z toho důvodu máme pro celou řadu StrongVision PRO dostupný ochranný a uzamykatelný kovový box . Box je vyrobený z 1,5mm silného plechu, je opatřený všemi otvory tak, aby bylo možné připojit externí napájení, nebo použít ocelové lanko pro uchycení a díky matnému ochrannému nástřiku je odolný proti povětrnostním vlivům.

EVOLVEO StrongVision ADAP -Pro případ, kdy máte možnost kameru připojit do elektrické sítě, lze dokoupit napájecí 12V adaptér, kamera bude primárně napájená z adaptéru a pokud dojde k výpadku napájení ze sítě, poslouží vložené baterie jako záložní napájení. 

EVOLVEO StrongVision PWRC - Pokud chcete využít jakýkoliv jiný napájecí zdroj nebo záložní olověnou baterii, lze zakoupit napájecí kabel přímo pro fotopasti EVOLVEO.

Hodnocení zákazníků