DISCMANIA

Discgolfový putter SENSEI Active

260 Kč

Sensei je rovný putter s nízkým profilem. V kombinaci s přilnavou hmotou tak skvěle pasuje do každé ruky. Skvělý na puttování i rovné přihozy pod koš.

Barva: Růžová

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Ultimo Frisbee shop CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

SENSEI Active

Sensei je putter s nízkým a placatým profilem. Díky tomu skvěle zapadne do každé ruky. Jedná se o rovný disk s mírným fadem na konci, který využijete jak na puttování, tak na super-rovné příhozy pod koš. Díky přilnavé hmotě Active ho budou skvěle chytat řetězy a zároveň se vám bude příjemně držet. Bezkonkurenční cena už je jen bonus navíc.

Typ disku:

Putter (Putt & Approach) = disky, které slouží primárně k závěrečnému dohazování do discgolfového koše a k přihazování k jamce z krátkých až středních vzdáleností. Puttery jsou skvělé i na dlouhé, rovné hody. Profíci s nimi hází i přes 100 m.

Hmota:

Modelová řada ACTIVE od Discmania nabízí disky v základním materiálu. Plast je středně tvrdý a přilnavý a díky tomu se skvěle drží v ruce. Disky vyrobené z této hmoty se postupem času obouchají a ztratí svou stabilitu. I toho však můžete využít ve svůj prospěch. Navíc se prodávají za bezkonkurenční cenu. Active hmota se vyrábí ve třech barvách - modré, bílé a růžové. Disky z tohoto materiálu váží vždy mezi 165 - 170 gramy, což je optimální váha po začínající i pokročilé hráče.

Barva a váha:

Barevný odstín disku se může lišit oproti ilustračnímu obrázku. Stejně tak barva potisku může být jiná. Váha disku se pohybuje v rozpětí 165 - 173 gramů.

Hodnocení zákazníků