COASTO

Nafukovací paddleboard COASTO Argo 11'0''x33''x6'' YELLOW/WHITE

13 500 Kč

Kvalitní touringový paddleboard COASTO vyrobený dvouvrtsvou technologií TTS. Paddleboard je díky své stabilitě a velkému množství úchytů jako stvořen pro dlouhé výlety.

Barva: Žlutá / Bílá

335 cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Paddleboard COASTO Argo 11'0''x33''x6''

Paddleboard Argo od značky Coasto je nafukovacím SUP** plovákem z kategorie Touring**, tedy ideální paddleboard pro dobrodruhy a romantiky :-) Díky velké šířce je plovák extrémně stabilní a díky protáhlé špičce velmi vhodný pro pádlování na delší vzdálenosti. Povrch plováku je potažen nášlapnou protiskluzovou vrstvou z EVA pěny o vysoké tloušťce a tak** je velmi pohodlný**. Na palubě je umístěno 5 madel pro snadnou manipulaci s naloženým paddleboardem. Ke středovému madlu navíc můžete díky suchému zipu přidělat pádlo. 4 D-ringy vám umožní připnutí kajakové sedačky a pohodlná opěrka na nohy vám jízdu v sedě  ještě více zpříjemní. (sedačka není součástí balení, opěrka na nohy ano). Na spodní straně špičky je praktický nárazník z gumy, který ochrání váš paddleboard před proražením. Plovák je vybaven jednou odnímatelnou flosnou typu Slide-In a dvěmi malými fixními flosnami.

Model Argo je jeden z nejlepších Touringových modelů na trhu.

Transportní batoh firmy Coasto** je vybaven kolečky** pro snadné cestování. 

Technologie:

Thermo Twin Skin (TTS) Paddleboard je vyroben technologií Fusion, která spočívá v tom, že jsou dvě vrstvy PVC při výrobě slisovány (slaminovány) velkým tlakem bez použití lepidla. Při tomto procesu dochází k výrazné úspoře hmotnosti a výroba má rovněž ekologičtější charakter.

Rozměry:

- Délka: 11'0" / 335cm
- Šířka: 33" / 84cm
- Tloušťka: 6" / 15cm

Hodnocení zákazníků