COASTO

Nafukovací paddleboard COASTO Amerigo 10'4''x33''x5'' BLUE/WHITE

10 790 Kč

Kvalitní univerzální paddleboard COASTO vyrobený dvouvrtsvou technologií TTS, která je velmi tuhá a zároveň má nízkou hmotnost.

Barva: Modrá / Bílá

315 cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

paddleboard COASTO Amerigo 10'4''x33''x5''

Paddleboard Amerigo od výrobce Coasto je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Touring a je svým zaměřením určen na delší výlety.

Paddleboard je vyroben dvouvrstvou technologií Thermo Twin Skin (TTS) Fusion, která dělá konstrukci plováku extrémně tuhou, odolnou a lehkou. Díky špičaté přídi nabídne perfektní rychlost a průraz hladiny. Dostatečný výtlak a šířka zajišťuje, že je plovák stabilní.  Povrch plováku je potažen nášlapnou protiskluzovou vrstvou z EVA pěny o vysoké tloušťce a tak je velmi pohodlný. Na palubě je umístěno 5 madel pro snadnou manipulaci s naloženým paddleboardem. Ke středovému madlu navíc můžete díky suchému zipu přidělat pádlo. 4 D-ringy vám umožní připnutí kajakové sedačky a pohodlná opěrka na nohy vám jízdu v sedě  ještě více zpříjemní. (sedačka není součástí balení, opěrka na nohy ano). Na spodní straně špičky je praktický nárazník z gumy, který ochrání váš paddleboard před proražením. Plovák je vybaven jednou odnímatelnou flosnou typu Slide-In a dvěmi malými fixními flosnami.

Model Amerigo je jeden z nejlepších Touringových modelů na trhu pro jezdce do 80 Kg

Transportní batoh firmy Coasto je vybaven kolečky pro snadné cestování. 

Rozměry:

- Délka: 10'4" / 315cm
- Šířka: 33" / 84cm
- Tloušťka: 5" / 12cm

Hodnocení zákazníků