TECNIFIBRE

Monofilamentový tenisový výplet Tecnifibre Razor Soft 1,25 mm

329 Kč
26,97 Kč/m
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8878086

Výplet je určen pro zkušené hráče, ale bude vyhovovat i klubovým hráčům, protože poskytuje přesnost a pohodlí.

Tecnifibre Razor Soft je monofilamentový výplet, který kombinuje přesnost s vysokomodulovým polyesterem a pohodlí díky přidání polyuretanových přísad při výrobě.

-
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +32 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Tenký kalibr 1,25 mm zvyšuje razanci.

  PŘESNOST

  Přesnost díky polyesteru s vysokým modulem pružnosti.

  Technické informace

  Jaké napětí?

  Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

  Monofilament

  Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

  Kdy je třeba výplet vyměnit?

  Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

  Rada Decathlonu

  Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

  Pohodlí

  Výplet Tecnifibre Razor Soft je pohodlný monofilamentový výplet, který je neobvyklý díky přídavku polyuretanových přísad při výrobě.

  Záruka

  1

  Hmotnost

  12.2 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

  Pokyny pro uživatele

  Monofilament není vhodný pro hráče mladší 15 let!

  Schváleno

  Daniil Medvedev. Dnes již 75 % hráčského týmu Tecnifibre důvěřuje strunám Razor Soft a zvyšuje tak svůj výkon.

  Hodnocení zákazníků