BULLPADEL

Míčky na padel Bullpadel Next D Pro 24 × 3 ks

2 499 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8891910

Míček Bullpadel Next Pro se vyznačuje svojí prvotřídní kvalitou. Zaručuje pokročilým hráčům maximální cit, dynamiku a odolnost.

Z plsti, která zlepšuje cit pro míč a zrychluje hru na jakémkoliv povrchu. Vysoce kvalitní kaučukové jádro je zárukou vysoké odolnosti.

Online objednávka
V současné době není k dispozici online

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Zjistěte vše o

Získejte +249 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  ODRAZ

  Vysoce kvalitní přírodní plsť pro lepší cit pro míč.

  Rychlost

  Kvalitní materiály zaručují dobrou rychlost i vysoký odskok míčku.

  ODOLNOST

  Vysokohustotní kaučuk je velice odolný a neztrácí tlak.

  Technické informace

  Míčky schválené Mezinárodní padelovou federací

  Pokud hrajete soutěžní zápas na oficiálním turnaji, je důležité, aby míčky, se kterými hrajete, byly homologované. Bullpadel pro tyto případy nabízí míčky Next Pro, které jsou homologované Mezinárodní padelovou federací (FIP), což znamená, že míčky splňují oficiální požadavky mezinárodních pravidel padelu.

  Optimální herní podmínky pro míčky Bullpadel Next Pro

  Chování míčků ovlivňuje také atmosférický tlak a počasí. V nižších nadmořských výškách bude míček pomalejší, kdežto ve vyšších bude rychlejší. Proto se doporučuje používat pomalejší míčky (nebo míčky s označením Control) ve vyšších nadmořských výškách a na úrovni moře zase rychlejší míčky.

  Jak míčky na padel uchovávat

  I míčky je třeba správně používat a také se o ně po každém zápase správně starat. Proto je dobré je po každém použití uložit zpět do tuby, aby byly chráněné před zbylým obsahem vaší tašky. Výrazné změny teplot pak mění i natlakování míčku a mohou ovlivnit odolnost.

  Životnost míčků na padel

  Odolnost míčku ovlivňuje několik faktorů: povrch kurtu, klima, styl hry a také raketa, kterou používáte. Na profesionálních okruzích jako WPT se míčky mění za nové po 9 zápasech. Je to hlavně proto, že profesionální hráči hrají rychleji a s vyšší razancí, míčky tak rychleji ztrácí svůj tlak.

  Určení

  Míček Next Pro značky Bullpadel vyhovuje pokročilým hráčům, kteří hrají na vysoké úrovni. Má vynikající odolnost a je skvěle cítit při odpalu. Díky vysokému odskoku a vysoké míře kontroly je jeho použití doporučeno na turnaje a soutěže.

  Záruka

  2

  Hodnocení zákazníků