Lyžařské a SNB brýle F2 100 do slunečného počasí bílo-modré

699 Kč

8798656

Lyžařské brýle se speciálními skly, které zlepšují viditelnost na sněhu ve slunečném počasí. Díky různým možnostem nastavení skvěle drží na obličeji.

Brýle SG F2 100 S3 navržené speciálně na lyžování. Zorník zaručuje perfektní UV ochranu a skvělou viditelnost ve slunečném počasí. Nastavitelné stranice a nosní opěrky.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PŘED SLUNCEM

100% UV filtr. Hnědé zabarvení pro lepší viditelnost terénu za jasna i zatažena.

DOBRÁ VIDITELNOST

Zorník s vodoodpudivou úpravou.

ZORNÉ POLE

Sférický jednoduchý zorník. Zorné pole Optimal.

DRŽENÍ NA OBLIČEJI

Pohodlné stranice.

POHODLÍ

Měkké koncovky stranic a nosní opěrky.

KOMPATIBILITA

Kompatibilní s lyžařskou helmou.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Nosní opěrka nastavitelná na tři různé pozice.

ODOLNOST

stranice je možné od přední části odpojit, aby nedošlo k poškození.

Technické informace

100% UV ochrana

UV záření je pro oko škodlivé, proto mají v souladu s normou ISO 12312 všechny naše lyžařské brýle 100% UV filtr. Tyto lyžařské brýle jsou nejvhodnější ochrannou pomůckou – dokonale totiž kryjí oči, čímž zabraňují pronikání paprsků k oku, a to i odražených.

Zorník S3

Zorníky kategorie S3 SUN jsou tmavé a dobře chrání před intenzivním slunečním zářením při jasném počasí. Zvolili jsme hnědý odstín, skrz který je dobře vidět i pokud zrovna projíždíte stínem nebo když lyžujete až do večera, kdy už je sluneční záření slabší. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

Sférický zorník

Díky sférickému tvaru zorníku nedochází ke zkreslení. Sklo z velmi odolného vstřikovaného polykarbonátu.

Zorné pole

Tvar skla zaručuje dobré vertikální i horizontální zorné pole.

Kompatibilita s přilbami

Vhodné pro všechny druhy helem na trhu.

Obal z mikrovlákna

Pokud brýle nepoužíváte, uchovávejte je v pouzdru z mikrovlákna, které je ochrání před poškrábáním. Pouzdro najdete v oddělení lyžování.Obal slouží rovněž k čištění zorníku, je vyroben ze šetrného materiálu, který brýle nepoškrábe.

Zrcadlová úprava

Barevná vrstva na vnější straně skla (tzv. zrcadlová úprava) umožňuje snížit procento světla pronikajícího k oku. Výsledkem je menší riziko oslnění a vyšší kvalita vidění za jasného počasí. Upozornění: zorník není odolný vůči poškrábání.

Nastavitelné stranice

Konce stranic jsou tvarovatelné, to znamená, že je lze různě ohýbat jen rukou. Díky tomu se dokonale přizpůsobí požadovanému tvaru a velikosti, ale také lze upravovat to, jak moc pevně budou brýle držet na obličeji (např. je můžete obtočit kolem ucha, aby držely co nejpevněji).

Nastavitelné posazení na nos

Výztuže na nose jsou nastavitelné, aby se dokonale přizpůsobily individuálnímu tvaru nosu.

Sundavací stranice

Aby se stranice nebo jejich zavěšení nepoškodily, je možné je sundat. Před dalším použitím je pak stačí zase jednoduše nasadit zpět.

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití uložte do pouzdra.

TESTY

Všechny výrobky se testují v reálných podmínkách – ve sněhu, v chladu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat.

Pokyny k údržbě

Brýle čistěte pomocí vhodných doplňků: mikrovláknového hadříku nebo čisticího spreje (z nabídky značky ORAO).. Nepoužívejte papírové utěrky či utěrky s obsahem silikonu – mohlo by dojít k poškrábání skel. Vhodné nejsou ani dezinfekční prostředky, aceton či jiné čističe, které by mohly poškodit skla brýlí či jejich úpravu.. Zašpiněné brýle nikdy nečistěte nasucho, skla vždy nejdříve opláchněte čistou vodou..

Hodnocení zákazníků

Načítání