Lovecké boty nepromokavé Crosshunt 500 hnědé

2 299 Kč
8493872

Nepromokavé kožené boty na lov a myslivost a venkovní aktivity. Pravidelný pohyb zvlněným terénem s mírně trnitou vegetací.

Sháníte všestranný výrobek uzpůsobený nejrůznějším loveckým praktikám a myslivosti? Lehké, odolné a nepromokavé boty se uzpůsobí každému i mírně svažitému terénu s lehce trnitou vegetací.

Otázky a odpovědi

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Broušená kůže a obsádka chrání v trnitém porostu.

VODĚODOLNOST

Lovíte s nohama v suchu: membrána je nepromokavá a prodyšná.

POHODLÍ

Pohodlné boty vhodné na pohodlnou chůzi.

DRŽENÍ NA NOZE

Vysoký svršek zpevňuje kotník a chrání klouby.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Široké rozevření usnadní nazouvání a vyzouvání.

HMOTNOST

Pohodlná chůze: 1,36 kg/pár ve velikosti 43.

Technické informace

Odolnost

Každý zákazník ocení boty, které se neopotřebují po pár použitích. 1,8mm svršek z jemné kůže botám poskytuje trvanlivý materiál a opotřebení dlouhodobě potlačuje. Spodní část (špička, pata, boční strany) je opatřená syntetickou obsádkou odolnou proti každé vegetaci. Vnější dvousložková podešev se vzorkem odolná proti oděru. Už žádné pochybnosti: tyhle boty vám budou při lovu dlouho sloužit.

Pohodlí

Během dlouhé intenzivní chůze je pohodlí zásadní vlastností, proto se návrháři snažili navrhnout boty, které budou o vaše tělo pečovat. Vnitřní tvarovaná stélka se přizpůsobí tvaru chodidla. Materiál je nepromokavý a prodyšný. Promyšlený střih bot omezuje tuhé body a podporuje snadnost a poddajnost chůze. Tak proč neudělat nohám radost.

Zpevnění

Únavové podvrtnutí nebo bolestivé klouby po dni prožitém na lovu? Boty s polovysokým svrškem mají speciální zesílené šněrování: noha je zpevněná, takže se můžete klidně vydat jakýmkoliv terénem. Tvarovaná vnitřní stélka má zesílený klenek. Tento prvek poskytuje pevnou oporu nožní klenbě: noha se při chůzi tolik nenamáhá a je stabilnější. Zpevnění kotníku, chráněné klouby.

Údržba

Není nic jednoduššího než péče o tyto boty. Boty jednoduše umyjete mýdlovou vodou, nepoužívejte krém na boty ani čisticí prostředky. Po usušení je případně nastříkejte impregnačním sprejem, kterým obnovíte vodoodpudivost kůže. Pokud chcete zachovat pružnost materiálu, nesušte boty v blízkosti intenzivních tepelných zdrojů.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 70% Hovězí kůže - štípaná , 30% Polyester Podešev 50% Polyuretan , 50% Syntetický kaučuk Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením vyčistěte a nechte vyschnout, skladujte na čistém a suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Boty nejsou vhodné na naháňku.

TESTY

Nové modely Solognac procházejí několikaměsíčním testováním externími uživateli. Jejich názory nám napomáhají vyvinout boty, která splňují i ty nejnáročnější nároky.
Optimální kvality je dosaženo laboratorními testy materiálů i celých bot.

Schváleno

Fabrice, vášnivý myslivec, říká:
„Tento model používám již několik měsíců přibližně 8 hodin denně. Oblíbil jsem si jejich pohodlí a odolnost. Co se týče obuvi, jsem totiž velmi náročný a požaduji, aby nohy dokonale chránila. Pokud máte i vy na boty vysoké nároky, neváhejte a vyberte si právě tento model.“

Obrázky

Lovecké boty nepromokavé Crosshunt 500 hnědé
Lovecké boty nepromokavé Crosshunt 500 hnědé
Lovecké boty nepromokavé Crosshunt 500 hnědé
Lovecké boty nepromokavé Crosshunt 500 hnědé

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi