Kukla na surf 100 neopren 2 mm

379 Kč

8521997

Kukla navržená speciálně na surfování a bodyboarding v chladné vodě na dobu kratší než 1 hodinu.

Kukla do studených vod. 2mm vrstva neoprenu zajišťuje tepelný komfort hlavy a krku při surfování i za chladného počasí.

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

KOMBINOVATELNOST

Snadné oblékání a svlékání.

VĚTRUODOLNOST

Hladký neopren omezuje pocit mrazení.

VODĚODOLNOST

Šité a lepené spoje.

Technické informace

Zůstaňte déle v teple díky termoizolačním výrobkům! Nabízíme příslušenství do vod s různou teplotou

Při pobytu ve vodě ztrácíme více než polovinu tělesného tepla přes končetiny a hlavu. Proto doporučujeme doplnit surfařskou kombinézu o následující prvky: v teplých a vlažných vodách (> 17 °C): nízké neoprenové ponožky. Ve studených vodách (12 až 17 °C): rukavice a vyšší boty. Ve velmi studených vodách (7 až 12 °C): vysoké boty, rukavice, top i kuklu. Více na decathlon.cz.

Materiály

Neoprenová kukla Olaian 100 ze 100% neoprenu zaručuje tu nejlepší tepelnou izolaci. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Neopren tvoří elastomerová pěna, která má izolační vlastnosti. Tepelná izolace materiálů je ověřena a potvrzena testy.

Nepropustné spoje

Vodotěsnost a odolnost výrobku zajišťují šité a lepené švy. Při prošívání vlákno neprochází skrz celý neopren, takže voda přes švy neproniká. Bezešvý rub navíc zabraňuje podráždění pokožky. V namáhaných místech je neopren zesílený, takže je díky tomu nejen pohodlnější, ale také odolnější vůči oděru.

Větruodolnost

Výrobek je vybaven výztuhami a hladkým neoprenem, který zabraňuje pocitu chladu. Ten zlepšuje tepelně izolační vlastnosti výrobku a brání prochladnutí.

Doporučení

Kuklu dobře upravte na čele i na tvářích, aby pod ni nezatékala voda.

Univerzální využití

Neopreny byly vyvinuty, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy používat i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, aktivní chůzi či SUP).

Vyberte si i odpovídající kombinézu

Modely kombinéz v naší nabídce jsou navíc rozděleny dle teploty vody: do teplých, vlažných a studených vod. Naše kombinézy byly vyvinuty tak, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy používat i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, aktivní chůzi či SUP). Na stránkách decathlon.cz naleznete celou nabídku kombinéz.

Co je Olaian?

Olaian se sídlem v Hendaye na jihozápadě Francie je nová značka Decathlonu vyrábějící vybavení na surf a bodyboarding. V našem středisku v bezprostřední blízkosti moře můžeme jeden den příslušenství navrhnout a hned je vyzkoušet přímo při surfování.

Složení

Šedo-červený a černý vnitřek = 50 % polypropylen, 50 % polyamid. Černo-červený vnitřek = 53 % recyklovaný polyester, 47 % polyamid. Černé části jsou barveny technologií Dope dyed.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěna 100% Kaučuk - Chloropren (CR) Vnitřní materiál 53% Polyester , 47% Polyamid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a větraném místě mimo dosah zdrojů tepla. Nenechávejte vyschnout na přímém slunci, prodloužíte tak životnost materiálu. Neperte v pračce.

Pokyny pro uživatele

Ideální do vod mezi 7 °C a 17 °C.

TESTY

Vyvinuto a testováno naším návrhářským týmem ve francouzském Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi