Izotermická fólie na opakované použití

179 Kč
65,57 Kč/M2

8572289

Izotermická fólie na opakované použití na ochranu před chladem, nebo horkem, v případě potřeby.

Izotermická fólie slouží k izolaci před chladem/horkem, příp. je možné ji použít jako izolaci od země nebo jako ochranu před větrem v hamace. Lze použít opakovaně.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

SNADNÉ POUŽITÍ

Každá strana má jinou funkci. Lze složit zpět do obalu.

Na víceré použití

Izotermická fólie na opakované použití.

Technické informace

Oranžová strana

Oranžová strana zvenku udržuje uvnitř teplo: pomáhá bránit podchlazení. Udržuje tělesnou teplotu a chrání před větrem a vlhkostí.

Stříbrná strana

Stříbrná strana zvenku brání pronikání tepla dovnitř a chrání před slunečními paprsky: zachovává chlad uvnitř (v autě, ve stanu atd.).

Rozměry

130 × 210 cm. Síla: 38 µm.

Upozornění

Nepřikrývejte hlavu, aby nedošlo k udušení. Nepoužívejte za bouřky, v blízkosti rozpálených povrchů nebo v případě, kdy je používán elektrochirurgický přístroj (např. AED). Neprořezávejte a nepropichujte. Skladujte na suchém místě.

Hmotnost

0.167 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní část 100% Polyethylen Kapsa 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Pro dlouhodobější skladování najděte suché a tmavé místo.

TESTY

Výrobky DECATHLON jsou testovány skupinou uživatelů v reálných podmínkách, do kterých jsou výrobky určeny. Výrobky Forclaz se testují přímo v horách. Testování vede tým zkušených inženýrů z našeho vývojového centra. Jejich cílem je ověřit, zda výrobky navržené a vyvinuté produktovými manažery, techniky i dalšími pracovníky značky Geonaute odpovídají požadavkům zákazníků.

Schváleno

Skupina nadšených turistů z řad vás, našich zákazníků. Více informací o značce a výrobcích Forclaz včetně praktických tipů najdete na www.forclaz-trek.com (v angličtině a francouzštině).

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi