FORCLAZ

Filtr k měkké a stlačitelné láhvi MT500

349 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8553332

Filtr na vodu je ideální doplněk k turistické láhvi z měkkého a stlačitelného materiálu. Kompatibilní s uzávěrem s rychlým otevíráním.

Filtr dokáže povrchovou vodu zbavit bakterií a parazitických prvoků. Přefiltrovaná voda je tak pitná. 40 g,

Barva: Černomodrá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +34 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  FILTRACE

  Filtruje 99,9999 % bakterií a 99,9 % prvoků. Průtok: 0,94 l / min.

  VÝDRŽ

  Přefiltruje až 1 000 l vody, při dosažení limitu se filtr ucpe.

  KOMPATIBILITA

  Kompatibilní s uzávěrem s rychlým otevíráním turistické měkké láhve 0,6 a 1 l.

  Technické informace

  První použití

  Před první použitím všechny části (láhev, špunt, filtr) důkladně propláchněte pitnou vodou (alespoň 1 minutu, opakujte třikrát). Během prvního použití nebo pokaždé, když je filtr suchý, láhev naplňte vodou, zašroubujte víčko a nechte chvíli odstát, aby se filtr namočil. Následně 5krát rychle nasajte vodu přes filtr.

  Rady k používání

  Nečistoty a prach z láhve (a filtru) odstraníte opláchnutím. Naplňte sladkou vodou z nejlepšího zdroje vody v okolí (nenabírejte stojaté vody nebo znečištěnou vodu). Dbejte na to, abyste vodou nepotřísnili pítko a špunt. Čím čistší bude voda (čím méně znečistěná), tím déle vydrží čerstvá. Upozornění: nepijte vodu, která stéká po láhvi, když pijete.

  Pokyny k použití (pokračování)

  Ujistěte se, že jsou filtr i láhev hermeticky uzavřené. Po vyčerpání kapacity filtru další voda už filtrem neproteče, dokud jej nevyměníte. Pokud nelze vodu nasát, je nutné vyměnit filtr. Filtr po každém použití dobře vysušte.

  Filtrační systém

  Zvolili jsme mikrofiltraci s membránou, která eliminuje 99,9999 % bakterií (např.: escherichia coli, vibrio cholerae atd.) a 99,9 % zárodků parazitických prvoků (např. cryptosporidium parvum, giardia lamblia), kteří způsobují onemocnění z vody. Výrazně tak snižuje riziko nákazy chorobami jako je průjem, úplavice, giardióza.

  Rady k údržbě

  Po každém použití odšroubujte uzávěr a láhev, uzávěr i filtr propláchněte a nechte dokonale uschnout. Před vložením do myčky vždy vyjměte filtr. Filtr nesmí přijít do myčky na nádobí. Nesnažte se čistit vlákna v plastové kazetě. Pokud máte pochybnosti o účinnosti filtru, vyměňte jej.

  Pokyny ke skladování

  Výrobek skladujte na čistém a suchém místě.
  Pokud při dalším použití zjistíte, že voda již filtrem neprochází nebo jen s velkými obtížemi, postupujte následovně. Ponořte filtr do čisté vody na 15 min, aby se rozpustily všechny nečistoty, které mohly zůstat na povrchu filtrační membrány. Poté filtr opláchněte a nechte uschnout. Měl by fungovat jako předtím.

  Varování

  Pitím neošetřené vody nebo nesprávným používáním můžete sami sebe vystavit nákaze škodlivými mikroorganismy a zvýšit riziko výskytu střevních potíží. Řiďte se proto bezpečnostními pokyny a návodem a informujte se o bezpečnosti vody v oblastech, kde se pohybujete. Nikdy nefiltrujte mořskou vodu a vodu s obsahem chemikálií. Filtr nedokáže odstranit viry. Chraňte láhev před pády.

  Hmotnost a rozměry

  Hmotnost filtru: 40 g, Rozměry: Ø 6,5 × 8 cm.

  Materiál a předpisy

  Naše výrobky a materiály jsou v souladu s platnými normami pro kontakt s potravinami. V souladu s platnou právní úpravou neobsahují bisfenol A.

  Záruka

  Filtr je potřeba měnit i v závislosti na míře využití a na kvalitě vody.

  Hmotnost

  0.04 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Vnější část: 100.0% Akrylonitril butadien styren Brzda: 100.0% Polyuretan Slámka: 100.0% Polysulfon

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Před uskladněním umyjte a nechte oschnout. Skladujte na suchém a čistém místě.

  Pokyny pro uživatele

  Neničí viry. Nepoužívejte na znečištěnou vodu.

  TESTY

  Mikrobiologický účinek a životnost láhve byly stanoveny v rámi standardizovaných laboratorních testů.

  Schváleno

  Tato měkká láhev byla testována a schválen v terénu za skutečných podmínek použití. Po dobu 5 týdnů jej testovalo několik osob. Skupina absolvovala dvoutýdenní trek na Kanárských ostrovech, na který navázal třítýdenní trek na trase GR10 v Pyrenejích.Jiná skupina tento výrobek testovala na čtyřtýdenním treku po Skotsku.

  Pokyny k údržbě

  Před prvním použitím vyperte.

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi