Domácí trenažér TACX FLUX S

12 999 Kč
8626634

Cyklotrenažér je určený pro domácí tréninky, zaručuje realistický zážitek a přesné měření.

Dejte ze sebe vše. Domácí trenažér vám umožní sprinty o 1 500 watech. Zapotíte se v kopcích až s 10% stoupáním. Kompatibilní s aplikací Zwift a ROUVY.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

KONEKTIVITA

Bluetooth, ANT+, kompatibilní se Zwift.

VÝKON

Integrovaný snímač rychlosti, 1500 W a simulace sklonu až 10 %.

MĚŘENÍ PARAMETRŮ

Měří váš výkon s přesností na 3,0 %.

Technické informace

Domácí trenažér TACX FLUX S

FLUX S Smart je ideálním domácím trenažerem, pokud hledáte trenažér s online připojením. Navíc je spolehlivý, nehlučný a odolný, je radost na něm trénovat. Stačí se připojit k oblíbeným aplikacím a můžete se vrhnout na hodiny intenzivního tréninku z pohodlí domova.

Plynulá jízda

Díky přepracovanému elektronickému systému nabízí Flux Smart ještě rychlejší ovládání motoru. Toto vylepšení tak znamená plynulejší šlapání. Stejně jako předchozí modely i tento model je vybaven dynamickým odporem, kdy bere v potaz hmotnost, rychlost a úhel náklonu. Jízda je tak realistická a ještě plynulejší. Těžké, setrvačníkové kolo s 7,6 kg zajišťuje realistické zážitky a lepší reaktivitu.

Výkonný

Jedinečný výkon. Flux S Smart odolá sprintům o 1500 W a simuluje sjezdy s převýšením až 10 %. Je proto ideální i na ty nejintenzivnější tréninky.

Redukce na osy

Flux S je díky řadě redukcí kompatibilní s více osami. Bez redukcí je kompatibilní s osami 142 × 12 mm a 148 × 12 mm.

Software Tacx Cycling

Projeďte celý svět díky videím v té nejvyšší kvalitě a GPS tréninkům a vyzvěte k závod své přátele. Věnujte se tréninkům díky tréninkovým plánům a přednastaveným tréninkům. Analyzujte váš výkon, exportujte jej do aplikace Strava a využijte řadu dalších funkcí trenažéru.
1 měsíc předplatného zdarma.

Kompatibilní s aplikací

Kompatibilní s aplikací Zwift a ROUVY.

Technické údaje (1)

Typ trenažéru: Interactive Smart s motorizovanou brzdou, magnety: 32 neodymiových magnetů, převody: ne. Elektrická specifikace: 110-240 V, možnost připojení k síti, ukazatel napájení: barevná kontrolka, projekce na podlahu, ukazatel připojení (ANT/Bluetooth): 2 kontrolky LED.
Možnost aktualizace firmwaru: ano, kompatibilní kazety: Shimano & SRAM: 8 - 11 rychlostí. Ořech náboje Campagnolo v prodeji odděleně.

Technické údaje (2)

Ano, kompatibilní kazety:Shimano & SRAM: 8 - 11 rychlostí. Ořech náboje Campagnolo v prodeji odděleně. Není kompatibilní se systémem SCS. Kompatibilní osy: Šířka zadní vidlice: Race 130 mm, MTB 135 mm, 142 mm a 148 mm. V prodeji adaptéry 135 × 10 mm. Kompatibilita s koly. V balení: rychloupínák (redukce 142 × 12 mm, 148 × 12,mm), měsíční licence k softwaru Tacx, rychloupínák k silničním a horským kolům.

Technické údaje (3)

Max. výkon (40 km/h) 1500 W,
max. náklon: 10 %. Simulace sjezdu: ano, max. otočný moment: 85 Nm,
max. brzdný výkon: 250 N,
ovládání: virtuální.

Technické údaje (4)

Bezdrátové připojení: ANT+ FE-C, Bluetooth Smart open.
Ovládání: přes smartphone, tablet, cyklopočítač ANT+FE-C, autonomní připojení, počítač přes ANT+,
měří: kadenci, výkon, rychlost, zobrazení: smartphone, tablet, cyklopočítač, sportovní hodinky, počítač s anténou ANT+.
Přesnost: 3%

Obsah balení

Měsíční registrace k softwaru Tacx Premium, domácí trenažér s přímou montáží a s rychloupínákem se sadou redukcí (142 × 12 mm a 148 × 12 mm), rychloupínák na silniční a horská kola (5 mm).
Kazeta není součástí balení.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání