Dětské kimono na judo 100

299 Kč

8759371

Kimono, ve kterém se dítě seznámí s judem a absolvuje své první tréninky na tatami.

Dítě s judem začíná? V pružném a odolném kimonu se zesílenými oblastmi, za které se při tréninků tahá, a bílým páskem se dítě naučí základům juda ve vynikajících podmínkách.

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST VŮČI TAHU

Odolné kimono pro mladé začínající judisty: gramáž 190 g/m².

VOLNOST POHYBU

Díky volnému střihu dítěti kimono nebrání v pohybu.

SNADNÉ POUŽITÍ

Kalhoty dobře sedí díky gumě v pase.

Technické informace

Představujeme vám ekologicky vyrobené dětské kimono na judo 100

V kimonu na judo se můžete zlepšovat bez omezení: délka rukávů, rozsah v ramenou a vypasovaný střih v pase umožňují pohyb bez omezení.A kalhoty? Jsou odolnější v oblasti kolen a uzpůsobené k zápasu na zemi. Díky pružnému pasu se navíc snadno oblékají.

Ecodesign

Tento ikonický produkt byl vyroben v rámci procesu ekologického designu, který snížil dopad na životní prostředí o více než 10 % prostřednictvím 2 bodů: použití recyklovaného polyesteru a přepracování velikosti výrobku. Přizpůsobili jsme objem kimona tak, aby lépe odpovídal dětské velikosti. Díky tomu jsme optimalizovali využití surovin a lépe výrobek přizpůsobili k tréninku juda.

Výběr velikosti kimona

Velikost kimona vybírejte dle velikosti dítěte. Kimono je v prodeji od 100 do 150 cm. Doporučujeme vám zohlednit růst dítěte (o 5 cm až 10 cm ročně) a zvolit kimono alespoň o 5 cm větší. Například: Pokud dítě měří 135 cm, zvolte kimono velikosti 140 cm.

Co znamená gramáž? Rádi vysvětlíme

Síla materiálu a jeho hmotnost se vyjadřuje v gramech na metr čtvereční. Tato vlastnost se nazývá gramáž. Na judo je lepší používat speciální kimono z odolnějšího materiálu, který je tvarově stabilní nejen po dobu uchopení protivníka, ale i v pračce. Proto jsme zvolili materiál složený z 35 % bavlny a 65 % polyesteru: je odolnější jak proti roztrhnutím tahem, tak i proti poškození u praní.A co gramáž? Gramáž 190 g/m² je ideální na pohodlné začátky s judem.

Jak vybrat kimono?

Po každém použití doporučujeme kimono řádně vyvětrat. Pokud chcete, aby si kalhoty uchovaly bílou barvu, pravidelně je perte. Co doporučujeme? Při několika prvních praních perte výrobek ve studené vodě. Následně jej můžete prát při teplotě do 30 °C. Sušte volně na vzduchu a nepoužívejte sušičku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 65% Polyester , 35% Bavlna

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dětské kimono na judo 100
Dětské kimono na judo 100
Dětské kimono na judo 100
Dětské kimono na judo 100
Dětské kimono na judo 100
Dětské kimono na judo 100

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi