OLAIAN

Dámské plavky horní díl 6'50

649 Kč
Kód : 8817200

Horní díl plavek, který vám konečně padne. Bikiny 6'50 se přizpůsobí všem typům postav. 6 velikostí podprsenky, které padnou všem velikostem košíčků!

Díky inovativnímu úpletu materiálu se tato podprsenka optimálně přizpůsobí tvaru vašeho hrudníku. Najít svou velikost je tak jednodušší a rychlejší.

Barva: KOUŘOVĚ ČERNÁ

 • 1 undefined
 • 2 undefined
 • 3 undefined
 • 4 undefined
 • 5 undefined
 • 6 undefined

Získejte +64 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  breast support

  Zpevnění poprsí během vodních sportů.

  DRŽÍ NA TĚLE I VE VLNÁCH

  Střih vhodný do malých vln (u břehu).

  Technické informace

  6 velikostí plavek pro všechny typy hrudníku

  S horním dílem plavek 6'50 se již ženy nemusí přizpůsobovat podprsence, ale podprsenka se přizpůsobuje tvaru jejich hrudníku. Díky inovativnímu materiálu a úpletu se horní díl plavek 6'50 zcela přizpůsobí vašemu tělu. Čím lépe vám plavky padnou, tím lépe drží ve vlnách.

  Jak správně vybrat velikost

  Přinášíme inovativní způsob rozdělení velikostí podprsenky.
  Najít svou velikost je nyní jednodušší a rychlejší: pouze 6 velikostí plavek pokrývajících 50 velikostí poprsí. 6 = 50.
  Horní díl plavek je dostupný v 6 velikostech, od 85A do 115G.
  Podívejte se na tabulku velikostí na fotografii nebo klikněte na našeho průvodce velikostmi.

  Inovace Decathlonu

  Tento horní díl plavek byl navržen pomocí technologie body mapping: technologie, která se využívá při výrobě pletenin. Materiál má podle potřeb jednotlivých zón různou strukturu. Díky této technice se mohou některé části podprsenky více či méně roztáhnout a přizpůsobit tvaru poprsí.

  Test ve vlnách

  Navrhujeme takové plavky, aby dokonale držely na těle i ve vlnách. Na jejich testování vždy spolupracujeme se surfařkami různých postav, které je testují v bazénu našeho vývojového střediska v Hendaye. Při tomto testování se snažíme napodobit situaci, kdy je surfařka spláchnuta vlnou. Když plavky v bazénu obstojí, pokračujeme s testováním v reálných podmínkách v moři.

  Se surfem začínáte

  Se surfem začínáte, či surfujete pouze několikrát do roka. Surfujete pouze tam, kde stačíte, tedy v malých vlnách u břehu. Sportu se věnujete rekreačně, pro potěšení. Často padáte, ale většinou jen do malých vln. Právě pro vás jsme vyvinuli řadu plavek určených na příležitostné surfování.

  Pro aktivní pohyb na pláži

  Ať již surfujete, či si chcete zaplavat, jistě si přejete plavky, které ve vodě dobře sedí. Proto plavky testujeme při použití ve vlnách. Každý model je určený na surf, ale vhodný je i na další vodní sporty: paddleboard, windsurfing, kitesurfing, koupání apod.

  Chcete plavky vyměnit?

  Nevyhovuje vám velikost nebo model? Chcete výrobek vyměnit v nejbližším obchodě Decathlon? Pro případ, že byste chtěli plavky vyměnit, neodstřihujte etiketu. Výměna pak nebude žádný problém.

  Vývoj

  Naše vývojové středisko sídlí v Hendaye na jihozápadě Francie, v bezprostřední blízkosti moře. Můžeme tak v jednom dni navrhnout plavky a otestovat je přímo v oceánu, abychom ověřili jejich odolnost ve vlnách.
  Tato podprsenka byla navržena ženami pro ženy.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.076 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní materiál: 34.0% Elastan , 66.0% Polyester

  TESTY

  Tento výrobek se prakticky testoval ve vývojovém středisku ve francouzském městě Hendaye a prošel také laboratorními testy, které potvrdily jeho kvalitu. Jednalo se o testy pružnosti materiálu, stálosti barev a tvaru, odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chlóru, slunečnímu záření a o test životnosti opakovaně praného výrobku.

  Pokyny k údržbě

  Nečistěte chemicky.

  Nežehlete.

  Maximální teplota praní 30 °C. - Velmi mírná péče.

  Nesušte v sušičce.

  Nebělte.

  Obrázky

  Dámské plavky horní díl 6'50
  Dámské plavky horní díl 6'50

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi