Cyklistický trenažér Tacx Neo 2T Smart

27 999 Kč
8594463

Trenažér Tacx NEO 2T Smart v ještě vylepšené verzi. Nehlučný, realistický a přesný trenažér určený na domácí tréninky.

Vyjma klasických funkcí Road feel, dynamického odporu a simulace sjezdu je trenažér též vybaven analýzou šlapání. Kompatibilní s aplikací Zwift a ROUVY.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

NEHLUČNOST

Zcela nehlučný.

KONEKTIVITA

Bluetooth, ANT+, kompatibilní se Zwift.

VÝKON

S integrovaným snímačem.

Technické informace

Zcela nehlučný

Trenažér NEO 2T Smart se svým novým vnitřním elektrickým systémem a nehlučným chodem nastavil laťku pořádně vysoko.

Plynulá jízda

Díky přepracovanému elektronickému systému nabízí NEO 2T Smart ještě rychlejší ovládání motoru. Toto vylepšení tak znamená plynulejší šlapání. Stejně jako předchozí modely i tento model je vybaven dynamickým odporem, kdy bere v potaz hmotnost, rychlost a úhel náklonu. Jízda je tak realistická a ještě plynulejší.

Analýza šlapání

Díky snímači vpravo a vlevo trenažér měří přesnou pozici vašich nohou. To umožňuje detailní a přesnou analýzu šlapání a lepší rozložení energie, a tím i zlepšení výkonu cyklisty.

Přesný a spolehlivý

Model Tacx NEO 2T SMART měří veškeré hodnoty s maximální přesností. Trenažér Smart je jediný modelem, který nevyžaduje kalibraci. Měří váš výkon s přesností na 1 %.

Výkonný

Jedinečný výkon. Neo 2 Smart odolá sprintům o 2200 W a simuluje sjezdy s převýšením až 25 %. Je proto ideální i na ty nejintenzivnější tréninky.

Redukce na osy

Neo 2T Smart je díky řadě redukcí kompatibilní s více osami. Bez redukcí je kompatibilní s osami 142 × 12 mm a 148 × 12 mm.

Road Feel

Zažijte skutečné otřesy jako při jízdě po kostkách, kamíncích a dalších nerovnostech. Jedinečná funkce trenažéru Neo lze zkombinovat s videem Tacx, Zwift a Rouvy.

Simulace sjezdu

Na vrcholu kopce vždy ucítíte radost ze zrychlení při sjezdu. Tento pocit vám dopřeje i tento trenažér. Stejně jako ve skutečnosti i trenažér Neo Smart 2T zrychluje při sjezdech.

Stabilní, a přitom flexibilní

Struktura trenažéru Neo 2T Smart umožňuje mírný pohyb do stran. Rám kopíruje pohyb vašeho těla a dodává tak jízdě skutečný rozměr.

Není třeba napájení ze sítě

Trenažér NEO 2T Smart nepotřebuje vnější pohon, energii čerpá z pohybu pedálů. Můžete tak trénovat, kdekoliv si budete přát. Při připojení k vnějšímu zdroji energie se aktivuje funkce sjezdu.

Software Tacx Cycling

Projeďte celý svět díky videím v té nejvyšší kvalitě a GPS tréninkům! Vyzvěte k závodu své přátele! Věnujte se tréninkům díky tréninkovým plánům a přednastaveným tréninkům. Analyzujte váš výkon, exportujte jej do aplikace Strava a využijte řadu dalších funkcí trenažéru.
1 měsíc předplatného zdarma.

Kompatibilní s aplikací.

Kompatibilní s aplikací Zwift a ROUVY.

Technické údaje (1)

Typ trenažéru: Interactive Smart s motorizovanou brzdou, magnety: 32 neodymiových magnetů, převody: ne. Elektrická specifikace: 110-240 V, možnost připojení k síti, ukazatel napájení: barevná kontrolka, projekce na podlahu, ukazatel připojení (ANT/Bluetooth): 2 kontrolky LED.
Možnost aktualizace firmwaru: ano, kompatibilní kazety: Shimano & SRAM: 8 - 11 rychlostí. Ořech náboje Campagnolo v prodeji odděleně.

Technické údaje (2)

Ano, kompatibilní kazety: Shimano & SRAM: 8–11 rychlostí. Ořech náboje Campagnolo v prodeji odděleně. Není kompatibilní se systémem SCS. Kompatibilní osy: Šířka zadní vidlice: Race 130 mm, MTB 135 mm, 142 mm a 148 mm. V prodeji adaptéry 135 × 10 mm. Kompatibilita s koly. V balení: rychloupínák (redukce 142 × 12 mm, 148 × 12,mm), měsíční licence k softwaru Tacx, rychloupínák k silničním a horským kolům.

Technické údaje (3)

Max. výkon (40 km/h) 2200 W,
max. náklon: 25 %. Simulace sjezdu: ano, max. otočný moment: 85 Nm,
max. brzdný výkon: 250 N,
ovládání: virtuální, nosnost: až 125 kg (275,6 lb),
kalibrace: žádná kalibrace není vyžadována, plocha: 575 × 750 mm, výška: 550 mm.
Složené rozměry: 620 × 260 × 440 mm. Hmotnost: 21,5 kg (47.3lb)

Technické údaje (4)

Bezdrátové připojení: ANT+ FE-C, Bluetooth Smart open.
Ovládání: přes smartphone, tablet, cyklopočítač ANT+FE-C, autonomní připojení, počítač přes ANT+,
měří: kadenci, výkon, rychlost, zobrazení: smartphone, tablet, cyklopočítač, sportovní hodinky, počítač s anténou ANT+.
Přesnost: nepřesnost měření < 1 %.

Obrázky

Cyklistický trenažér Tacx Neo 2T Smart
Cyklistický trenažér Tacx Neo 2T Smart
Cyklistický trenažér Tacx Neo 2T Smart

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání