Blokační klips Trick 100

279 Kč
8542265

Blokační klips pro učení základních triků.

Hledáte pomůcku na učení prvních triků na skateboardu? Díky doplňku Trick 100 se skateboard nehýbe a vy se tak můžete zaměřit na koordinaci pohybů.

Otázky a odpovědi
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

Stabilita

Pro lepší rovnováhu – klips Trick 100 umožňuje znehybnit skateboard.

SNADNÉ UČENÍ

Zaměřte se na koordinaci pohybů, skate bude držet na místě.

SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

Namontujte doplněk Trick 100 bez nářadí, stačí ho pouze nacvaknout.

SNADNÝ PŘENOS

Díky malým rozměrům jej můžete vzít kamkoliv s sebou.

Technické informace

Jak Trick 100 funguje?

Učení triků většinou probíhalo na trávě, aby se skateboard nehýbal. To však znesnadňovalo popy. Naši vývojáři si na tyto začátky sami pamatují, a proto vytvořili příslušenství, které zablokuje kolečka skateboardu. Vy tak můžete zkoušet triky, aniž by hrozilo, že ztratíte rovnováhu. Jak to funguje? Klips se jednoduše nasadí na truck a nadzdvihne tak kolečka.

Tvar

Klipsy Trick 100 jsou v prodeji po dvou. Díky tomu můžete zablokovat buď zadní kolečka, nebo diagonálně jedno přední a jedno zadní kolečko. Další dobrou zprávou je, že díky praktickému tvaru a materiálu z TPU jsou klipsy Trick 100 lehké a snadno se přenášejí. K jejich montáži nebudete potřebovat žádný nástroj, výrobek se snadno nacvakne na trucky a kolečka o velikosti od 52 do 56.

Triky – vysvětlení

Při učení na skateboardu člověk často skončí na zemi. Klipsy Trick 100 umožňují znehybnit kolečka a zvýšit tak stabilitu. A pro jaké triky jsou ideální? Pro ty, které lze provádět při zastavení: shove it, s jedním klipsem na předním trucku a druhým na zadním; kickflip a ollie s oběma klipsy na zadním trucku.

Historie výrobku

Při návrhu tohoto výrobku jsme si položili otázku, jak můžeme pomoci začátečníkům při provádění základních triků na skateboardu. Nakonec jsme došli k základnímu zjištění – tím, že skateboard znehybníte, můžete se zaměřit na trik samotný a nemusíte se obávat pádu. Následovaly dva roky technických studií, desítky prototypů a testování v partnerských školách skateboardingu. Výsledkem je jednoduchý a praktický výrobek, který brání nechtěnému podklouznutí skateboardu.

Poslední tip, než začnete na skateboardu jezdit?

Jean-Philippe, produktový manažer z oddělení skateboardingu, vám nabízí pár rad: „Vždy je vhodné nosit chrániče. Díky nim se při pádu nezraníte a můžete se na skateboard znovu postavit. Také si myslím, že stojí za to zaplatit si kurz – v současnosti se otevírají stále nové skateboardové školy. Pokrok tak bude desetkrát rychlejší a od začátku se naučíte správné návyky, jako například odrážet se zadní nohou.“

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní část 100% Termoplastický polyuretan

TESTY

Všechny naše výrobky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání skateboardových desek. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Opíráme se o komunitu partnerů a skateboardových škol po celé Evropě.

Obrázky

Blokační klips Trick 100
Blokační klips Trick 100
Blokační klips Trick 100
Blokační klips Trick 100
Blokační klips Trick 100
Blokační klips Trick 100
Blokační klips Trick 100

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi