OXELO

Blokační klips Trick 100

279 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8542265

Blokační klips pro učení základních triků.

Hledáte pomůcku na učení prvních triků na skateboardu? Díky doplňku Trick 100 se skateboard nehýbe a vy se tak můžete zaměřit na koordinaci pohybů.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +27 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  STABILITA

  Pro lepší rovnováhu – klips Trick 100 umožňuje znehybnit skateboard.

  SNADNÉ UČENÍ

  Zaměřte se na koordinaci pohybů, skate bude držet na místě.

  SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

  Namontujte doplněk Trick 100 bez nářadí, stačí ho pouze nacvaknout.

  SNADNÝ PŘENOS

  Díky malým rozměrům jej můžete vzít kamkoliv s sebou.

  Technické informace

  Jak Trick 100 funguje?

  Učení triků většinou probíhalo na trávě, aby se skateboard nehýbal. To však znesnadňovalo popy. Naši vývojáři si na tyto začátky sami pamatují, a proto vytvořili příslušenství, které zablokuje kolečka skateboardu. Vy tak můžete zkoušet triky, aniž by hrozilo, že ztratíte rovnováhu. Jak to funguje? Klips se jednoduše nasadí na truck a nadzdvihne tak kolečka.

  Tvar

  Klipsy Trick 100 jsou v prodeji po dvou. Díky tomu můžete zablokovat buď zadní kolečka, nebo diagonálně jedno přední a jedno zadní kolečko. Další dobrou zprávou je, že díky praktickému tvaru a materiálu z TPU jsou klipsy Trick 100 lehké a snadno se přenášejí. K jejich montáži nebudete potřebovat žádný nástroj, výrobek se snadno nacvakne na trucky a kolečka o velikosti od 52 do 56.

  Triky – vysvětlení

  Při učení na skateboardu člověk často skončí na zemi. Klipsy Trick 100 umožňují znehybnit kolečka a zvýšit tak stabilitu. A pro jaké triky jsou ideální? Pro ty, které lze provádět při zastavení: shove it, s jedním klipsem na předním trucku a druhým na zadním; kickflip a ollie s oběma klipsy na zadním trucku.

  Historie výrobku

  Při návrhu tohoto výrobku jsme si položili otázku, jak můžeme pomoci začátečníkům při provádění základních triků na skateboardu. Nakonec jsme došli k základnímu zjištění – tím, že skateboard znehybníte, můžete se zaměřit na trik samotný a nemusíte se obávat pádu. Následovaly dva roky technických studií, desítky prototypů a testování v partnerských školách skateboardingu. Výsledkem je jednoduchý a praktický výrobek, který brání nechtěnému podklouznutí skateboardu.

  Poslední tip, než začnete na skateboardu jezdit?

  Jean-Philippe, produktový manažer z oddělení skateboardingu, vám nabízí pár rad: „Vždy je vhodné nosit chrániče. Díky nim se při pádu nezraníte a můžete se na skateboard znovu postavit. Také si myslím, že stojí za to zaplatit si kurz – v současnosti se otevírají stále nové skateboardové školy. Pokrok tak bude desetkrát rychlejší a od začátku se naučíte správné návyky, jako například odrážet se zadní nohou.“

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.186 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní část: 100.0% Termoplastický polyuretan

  TESTY

  Všechny naše výrobky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání skateboardových desek. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Opíráme se o komunitu partnerů a skateboardových škol po celé Evropě.

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi