ROCKRIDER

Batoh s hydrovakem na horské kolo Explore 7 l / 2 l

999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8644847

Batoh určený na převoz věcí a doplňování tekutin při středně dlouhých vyjížďkách (do 3 h). Užitný objem: 7 l, objem hydrovaku: 2 l.

A praktický detail: má 3 vnější kapsy umožňující snadný přístup k telefonu, cereálním tyčinkám, kapesníkům a multiklíči, aniž by bylo třeba sundávat batoh ze zad.

Barva: Šarlatově červená / KOUŘOVĚ ČERNÁ

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +99 bodů za nákup tohoto produktu  

Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
    (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

Klíčové vlastnosti

OBJEM

2l hydrovak, užitný objem batohu 7 l.

SNADNÉ POUŽITÍ

Hadička již neprochází přes hrudník. Snadné otáčení náustkem.

KAPSY A PŘIHRÁDKY

6 vnitřních kapes + 3 zapínací vnější kapsy + 1 vnější kapsa ze síťoviny.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Zádová část z pohodlné 3D pěny a odvětrané ergonomické ramenní popruhy.

DRŽENÍ NA TĚLE

Unisex ramenní popruhy, nastavitelná výška hrudního popruhu, břišní popruh.

Snadná údržba

Vodoodpudivý materiál, na němž nezůstávají skvrny od bláta.

Technické informace

Celkový popis

Typ batohu: batoh s hydrovakem. Objem batohu: 7 l. Objem hydrovaku: 2 l. Hydrovak má přezku na zapínání, hadičku a náustek. 6 vnitřních kapes a přihrádek,
3 vnější kapsy na zapínání, snadno přístupné i při jízdě. 1 vnější síťovinová kapsa na rukavice, větrovku nebo pláštěnku. 1 poutko na brýle. 1 úchyt na helmu. 1 místo pro nacvaknutí LED světýlka. 1 hrudní popruh, 1 břišní popruh. Vodoodpudivý materiál.

Objemný a odolný hydrovak, vyrobený ve Francii

Hydrovak o objemu 2 l pojme množství tekutin dostatečné zhruba na 3h vyjížďky. Díky širokému otvoru se rychle a snadno plní. Při zavírání musíte slyšet přezku zaklapnout, jen tak je zajištěna nepropustnost hydrovaku. Testován a vyroben ve Francii. Odolnost vůči proděravění byla zvýšena o 74 %.

Dobrý průtok vody

Abyste zlepšili průtok vody hadičkou, nezapomeňte před jízdou odsát z hydrovaku přebytečný vzduch.
Hydrovak po naplnění obraťte spodní částí vzhůru, aby se vzduchové bublinky dostaly k ústí hadičky, a nasajte je hadičkou ven. Náustek má systém zavírání on/off (otočením o 180°), aby při přenosu nekapala z hadičky voda. Při jízdě hadička nekape, i když je náustek otevřený. Když se chcete napít, lehce v ústech stiskněte náustek a nasajte vodu!

Praktický batoh na vše nezbytné

2 zapínací boční kapsy na telefon, kapesníky a tyčinky jsou snadno přístupné i při jízdě, stejně jako kapsa na multiklíč ve spodní části batohu. 6 vnitřních kapes umožňuje přehledně uspořádat obsah batohu (doklady, karta, klíče, montpáky, opravná sada, pumpička...).
Vnější síťovaná kapsa je určená na rukavice a větrovku nebo pláštěnku. Na vnější straně batohu jsou navíc poutka na uchycení helmy, brýlí a zadního nacvakávacího LED světla.

Doporučená údržba

Pro delší odolnost batohu doporučujeme jej naimpregnovat. I když materiál má vodoodpudivou úpravu, dodatečná impregnace zabrání, aby na ledvince zůstávaly zaschlé stříkance bláta. Nezapomeňte také po každém použití dobře vymýt a vysušit hydrovak pomocí naší Sady na čištění hydrovaku (kód 5935596). Pokud se chcete zbavit nepříjemné pachuti plastu, vložte suchý prázdný hydrovak na noc do mrazáku. Díky tomu nebude plast při pití tolik cítit.

Údržba

S údržbou vám pomůže návod k použití.

Záruka

2

Hmotnost

0.6 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Brašna na kolo: 6.0% Polyuretan , 94.0% Polyester Hydrovak: 100.0% Termoplastický polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Hydrovak myjte vodou s octem nebo jedlou sodou. Abyste se zbavili plastové pachuti nápoje, vložte prázdný suchý hydrovak na noc do mrazáku. Před uložením jej nechte úplně vyschnout a neskládejte jej.

Pokyny pro uživatele

Pozor! Výrobek není vhodný pro děti mladší 6 let.

TESTY

Všechny výrobky testujeme ve spolupráci s aktivními sportovci přímo v podmínkách, do kterých jsou určeny. Toto testování koordinuje speciální tým v rámci celého Decathlonu. Tyto testy umožňují produktovým manažerům, inženýrům a celým vývojovým týmům navrhovat, vyvíjet a vyrábět funkční a technické výrobky, které skutečně odpovídají potřebám uživatelů.

Schváleno

Všichni v týmu Rockrider jsme šťastní, že vám můžeme nabídnout batoh s hydrovakem, který dlouho vydrží a bude vám věrným společníkem na vašich budoucích vyjížďkách.

Pokyny k údržbě

Maximální teplota praní 95 °C. - Normální péče.

Žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 200 °C.

Maximální teplota praní 70 °C. - Normální péče.

Žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 150 °C.

Maximální teplota praní 30 °C. - Velmi mírná péče.

Hodnocení zákazníků

Otázky a odpovědi