ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7

Batoh Essential 24 l černý

389 Kč
8641002

Sportovní batoh Essential 24 l na každodenní přenos sportovních věcí.

Hledáte praktický batoh? Batoh Essential 24 l má řadu kapes, pohodlně se nosí a snadno do něj uložíte vše potřebné na tréninky a další sportovní aktivity.

Otázky a odpovědi
Barva: Černošedá / Černá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

KAPACITA

Rozměry: 46 × 32 × 14 cm. Objem: 24 litrů. Formát kabinového zavazadla.

Kapsy a přihrádky

6 kapes: bederní kapsa, hlavní kapsa, kapsa na boty, kapsa na láhev.

ODOLNOST

Materiál je odolný vůči oděru a má velkou nosnost. Testováno v laboratoři.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Nastavitelné popruhy a polstrovaná záda.

ECODESIGN

Barvíme jen polovinu vláken, snižujeme tak dopad na životní prostředí o 31 %.

Technické informace

Vývoj

Každý z nás se jistě při balení tašky setkal s problémem: jak oddělit špinavé boty od zbytku obsahu tašky? Proto jsme sportovní batoh Essential vybavili kapsou na boty, která je oddělená od hlavní kapsy. Uvnitř je navíc ukrytá kapsa na notebook. Batoh má navíc boční kapsy vhodné na uložení láhve, kterou tak budete mít vždy po ruce.

Pohodlí při nošení?

Při chůzi a jízdě na kole je dobré mít pohodlný batoh, proto jsme tento model vybavili zahnutými ramenními popruhy, které perfektně sedí mužům i ženám.

Ecodesign – barvení Bi-ton

Barvení vyžaduje hodně vody a taktéž je zdrojem velkého objemu odpadní vody. Proto barvíme pouze polovinu vláken, snižujeme tak spotřebu vody a šetříme životní prostředí. Vnitřek batohu je ušit z materiálu Bi-ton (barvena je jen polovina vláken), který nám umožňuje snížit dopad CO₂ o 31 %.

Kapsy batohu Essential 24 l

Batoh umožňuje oddělit sportovní vybavení a věci denní potřeby. Má šest praktických kapes: kapsu na oblečení, kapsu na boty, dvě kapsy na láhev, kapsu na dokumenty či na počítač a kapsu na osobní věci, např. telefon.

Kabinové zavazadlo

Zavazadlo odpovídá normám (IATA) pro kabinová zavazadla. Přesto vám doporučujeme, abyste se obrátili na leteckou společnost a vyžádali si informace o povolených rozměrech i hmotnosti zavazadel.

Co je řada sportovních tašek a batohů Essential?

Ať již jste jednotlivec, individuální hráč nebo fotbalový klub, jistě potřebujete přenášet sportovní vybavení. Proto jsme vyvinuli řadu Essential s různými typy nošení batohu, který obsahuje řadu kapes na oddělení čistého a špinavého oblečení. Soustředili jsme se na základní funkce a strohý vzhled výrobku, který však zůstal praktický a vysoce odolný.

Rozměry a hmotnost

Rozměry batohu jsou: 46 × 32 × 14 cm.
Hmotnost batohu je 345 g.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Pěna 100% Polyethylen Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a tmavém místě.

TESTY

Kipsta a Decathlon kladou velký důraz na dlouhou životnost svých výrobků. Proto každý výrobek prochází řadou testů v terénu a taktéž laboratorními testy, abychom se mohli zaručit za jeho dlouhou životnost. Mezi tyto testy patří tzv. Jerk test, tedy test odolnosti při zatížení (opakované namáhání až při 10 000 cyklech), test odolnosti v tahu materiálu a test spojů.

Schváleno

Co je certifikační tým Kipsta?
Certifikační tým Kipsta je tým složený z testovacích inženýrů, kvalifikovaných a uznávaných pro: provádění specifických protokolů a testů souvisejících s používáním produktů. Nábor kvalifikovaných testujících, kteří mají dostačující schopnosti pro zhodnocení funkčnosti těchto výrobků. Objektivní analýzu výsledků prostřednictvím statistických nástrojů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Batoh Essential 24 l černý
Batoh Essential 24 l černý
Batoh Essential 24 l černý
Batoh Essential 24 l černý

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi