Turistické klobouky a kšiltovky

Turistické klobouky a kšiltovky jsou nezbytným doplňkem pro každého turistu, který hledá ochranu hlavy před sluncem, ale i letním větrem a deštěm. Jsou vyrobeny z lehkých a prodyšných materiálů a dají se použít na různé outdoorové aktivity. Díky různým barevným provedením a vzorům si každý může vybrat takové, které budou ladit se zbytkem outdoorového oblečení.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
239 Kč -50%
119 Kč
*Od 9. 11. 2022 až do vyčerpání zásob
4.6/5 podle 6561 Hodnocení z webu a z prodejen

TURISTICKÉ KŠILTOVKY

Kšiltovky na turistiku jsou nezbytným kouskem outdoorového oblečení pro každého, kdo se vydává na cesty do přírody. Jednou z nejdůležitějších funkcí kšiltovek na turistiku je ochrana před sluncem. Většina z nich má velký kšilt, který chrání obličej před slunečními paprsky, a UV filtr, který chrání hlavu před škodlivým UV zářením. To je důležité zejména při cestování do teplých krajin nebo za slunečného dne, kdy hrozí úpal. Nezapomeňte společně s kšiltovkou nosit také turistické sluneční brýle.

Další výhodou kšiltovek na turistiku je jejich prodyšnost. Tyto kšiltovky jsou většinou vyrobeny z prodyšných materiálů a vybaveny odvětrávanými částmi, které umožňují cirkulaci vzduchu a odvádění potu od pokožky. Takže hlava zůstane suchá i při náročné aktivitě.

Kšiltovky na turistiku také nabízejí širokou škálu stylových možností. Existují modely, které jsou jednoduché a minimalistické, a pak modely s různými vzory a barevnými kombinacemi.

TURISTICKÉ KLOBOUKY

Někteří příznivci turistiky dávají raději přednost kloboukům. Ty jsou stejně jako turistické kšiltovky vyrobeny s maximálním důrazem na lehkost a prodyšnost. Klobouky mohou být vybaveny šňůrkou pod bradu, díky které si můžete být jistí, že i když vám vítr klobouk sejme z hlavy, nikam neodletí.

Kromě toho, že nošení klobouku jako pokrývky hlavy vás už samo o sobě chrání před slunečními paprsky, může klobouk disponovat také UV ochranou. Modely turistických klobouků určené do tropických oblastí jsou navíc vybaveny moskytiérou, která vás ochrání před dotěrným hmyzem.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu