Dětské outdoorové boty a pohorky

Dětské outdoorové boty se hodí na všechny typy venkovních aktivit. Ať už děti vyráží objevovat město, na turistický výlet nebo jen potřebují kvalitní boty do školy nebo školky. Pro menší děti je zapínání řešeno na zip, aby se mohly učit samy obouvat, i když ještě nezvládnou zavazovat tkaničky. V letním období doporučujeme uzavřené boty vyměnit za dětské outdoorové sandály.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
899 Kč -11%
799 Kč
*Od 11. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
599 Kč -16%
499 Kč
*Od 11. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
1 299 Kč -30%
899 Kč
*Od 11. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 8557 Hodnocení z webu a z prodejen

DĚTSKÉ TURISTICKÉ BOTY

Které dítě by se rádo nevydávalo na dobrodružství? Turistika může být pro děti nesmírně zábavnou aktivitou, zejména pokud mají na nohou kvalitní dětské turistické boty.

Pro každou situaci se najde vhodná obuv na dětskou nohu. Nízké dětské turistické boty jsou ideální na nenáročné cesty, první výlety i každodenní nošení. Tyto dětské turistické boty jsou lehké a pevné. Vysoké dětské turistické boty sahají nad kotníky a poskytují jim oporu i v náročném terénu.

VLASTNOSTI DĚTSKÝCH TURISTICKÝCH BOT

Dětské turistické boty jsou nepromokavé, čehož je v závislosti na modelu docíleno zátěrem materiálu nebo membránou. Podrážka je vyrobena z materiálů odolných prošlapání a zvyšujících přilnavost k povrchu. Vložka se stará o pohodlí chodidla. Především pro malé děti je zavazování tkaniček velkou záhadou, proto je systém utahování bot malých velikostí řešen suchými zipy. Děti se tak mohou naučit boty samy nazouvat mnohem dříve, než jsou schopné zavázat tkaničky.

NĚKOLIK TIPŮ PRO PRVNÍ DĚTSKÉ VÝLETY

V mnoha případech si dítě lásku k turistice nevybuduje, dokud si ji nevyzkouší. Existuje mnoho způsobů, jak z turistiky udělat zábavu. Za prvé, děti mají rády vlastní věci. Vlastní malý turistický batoh je může povzbudit k tomu, aby se vydaly na procházku. Do batůžku si umístí malou láhev na vodu a svačinu, nazují si dětské turistické boty, nasadí čepici a nadšeně vyrazí s vámi objevovat krásy naší přírody.

Zcela přirozeně se budou ptát na věci kolem sebe - stromy, zvířata, turistické značení,... Udělejte z výletů naučnou hru, v pohodlí domova si přečtěte dětské encyklopedie a na výletě se snažte dané věci najít. Strávíte tak se svými dětmi cenný čas, rozvinete jejich znalosti a vytvoříte vzpomínky, ke kterým se budou rády vracet i v dospělosti.

Při plánování trasy berte v potaz jejich fyzické schopnosti. Pro začátek i kilometrová cesta může stačit. Chůzí děti vybíjí fyzickou energii, pozorováním a zkoumáním všeho okolo se ale vyčerpají také psychicky. Pokud máte již větší potomky, zkuste je nechat nahlédnout do mapy a navrhnout místa, kam by se chtěli podívat a kudy se tam dostanete. Pomůžete tím budovat jejich sebevědomí a vůdčí schopnosti.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu