Oblečení a doplňky z merino vlny

Oblečení z merino vlny je příjemné, prodyšné a teplé. Má vynikající tepelné izolační vlastnosti a je odolné proti oděru. Je také hypoalergenní a vhodné pro citlivou pokožku. Ideální pro aktivní sportovce na turistiku v chladném počasí, kdy udrží tělo v teple, ale i v létě, kdy příjemně chladí.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
doprodej kolekce
navštívit
499 Kč -20%
399 Kč
*Od 12. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
749 Kč -20%
599 Kč
*Od 3. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
749 Kč -30%
519 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
749 Kč -26%
549 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 7252 Hodnocení z webu a z prodejen

Výhody vlny Merino

Merino vlna je vynikající materiál pro své jedinečné vlastnosti. Je velmi jemná a příjemná na dotek, takže se hodí pro nošení přímo na kůži. Je také velmi dobře prodyšná a schopná odvádět vlhkost, což aktivní sportovci uvítají. Merino vlna má dále vynikající tepelné izolační vlastnosti. Navíc je velmi trvanlivá a odolná proti otěru, takže se hodí i pro dlouhodobé nošení. V neposlední řadě je merino vlna hypoalergenní, a tedy vhodná pro osoby s citlivou pokožkou. Všechny tyto vlastnosti dělají z oblečení z merino vlny skvělou volbu pro širokou škálu použití.


Výrobky z Merino vlny

Turisté mají na výběr širokou škálu oblečení i doplňků z tohoto materiálu.Trička, tílka, svetry, mikiny, kalhoty, ponožky i spodní prádlo. To vše se dá z Merino vlny vyrobit. Z doplňků jsou to především rukavice, nákrčníky, čepice a čelenky.


Jak se starat o oblečení a doplňky z Merino vlny

Aby si Merino vlna zachovala své vlastnosti, je třeba dodržovat několik zásad. Před praním oblečení protřepejte, abyste odstranili drobné nečistoty a vlasy. Oblečení perte v chladné vodě o maximální teplotě 30 stupňů Celsia a v jemném pracím prostředku bez obsahu chlóru, který by mohl vlákna poškodit. Oblečení sušte ideálně na šatníkovém ramínku, ovšem ne na přímém slunečním světle. Merino vlnu není nutné žehlit, případně pouze na velmi nízkou teplotu. Oblečení z Merino vlny byste měli čas od času větrat, aby nedocházelo k tvorbě plísní. Při správné péči vám oblečení a doplňky z Merino vlny budou dobře sloužit dlouhou dobu.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu