Tašky na ryby a pouzdra na pruty

Správně zvolená rybářská taška vám umožňuje praktické uspořádání a ochranu vašeho vybavení. Obal na prut skvěle poslouží při přepravě autem. Pro maximální pohodlí u vody nepřehlédněte rybářské židle z naší nabídky.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
349 Kč -14%
299 Kč
*Od 22. 3. 2023 až do vyčerpání zásob
4.7/5 podle 2278 Hodnocení z webu a z prodejen

Taška na ryby

Správně zvolená rybářská taška poslouží rybáři nejen při transportu vybavení, ale i na samotném břehu. Taška nebo batoh na ryby nabízí spousty praktických kapes a přihrádek, které jsou jako na míru dělané po kombinaci s rybářskými kufříky a krabičkami. Prostornou tašku na ryby využijete, když chcete mít všechny věci po hromadě a chcete předejít jejich poškození nebo poztrácení. Pokud se u vody častěji přesouváte a rádi vyrážíte na lehko, doporučujeme využít batoh na ryby, díky kterému budete mít volné ruce.


Pouzdro na pruty

Každý rybář by měl dbát o ochranu svého vybavení. Hlavně když se jedná o pruty. Obaly na pruty slouží nejen pro transport, ale i jako ochrana před poškozením. Však to znáte, tašky se v kufru převalí a vy potom na břehu rovnáte ohnutá očka nebo řešíte ještě větší škody. Pouzdro na pruty vybírejte vždy podle délky a typu vašeho prutu. Díky polstrovaní prut do vaku hezky zapadne. Uvnitř vaku na pruty najdete také praktické kapsy očka k upevnění vašeho prutu.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu