Kempingové matrace a karimatky

Turistické matrace a karimatky slouží jako izolační vrstva a zvyšují pohodlí při spaní pod širákem, ve stanu, nebo v turistických útulnách. Karimatky a matrace jsou dostupné v nejrůznějších variantách. Vyrábí se z rozličných materiálů, nejčastěji se setkáme s pěnovými, nafukovacími a samonafukovacími. Každý druh má svá specifika a hodí se pro různé účely. Při kempování ve velkém stanu oceníte silnou, pohodlnou a odolnou matraci, na které neucítíte ani zrnko hrášku, pokud cestujete na těžko a veškeré vybavení si nesete v krosně, nebo vezete v brašnách, oceníte kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Abyste si co nejlépe odpočali, prozkoumejte naši nabídku turistických hamak, spacáků,polštářů, přikrývek a ostatního vybavení na spaní.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
muž s karimatkou v ruce
SAMONAFUKOVACÍ KARIMATKA MT100 999 Kč | Skladná karimatka, která se sama nafoukne raz dva.
Muž a žena ve spacáku při západu slunce.
JAK VYBRAT MATRACI A KARIMATKU To, jak je která matrace pohodlná, je čistě subjektivní názor. Každý zkrátka potřebujeme něco jiného...
279 Kč
9 964,29 Kč/KG
4.3/5 podle 7441 Hodnocení z webu a z prodejen
Na trhu je dostupné nepřeberné množství nejrůznějších karimatek, podložek a matrací, díky nimž si můžete v pohodlí a teple odpočinout kdekoliv se vám zachce. Při výběru je nutné zvážit, kde plánujete nocovat, jaké jsou vaše prostředky a kolik místa vám vybavení na spaní může zabrat v zavazadlech.

JAK VYBRAT KARIMATKU?

Vybíráte-li karimatku, základním kritériem bude nejspíš její velikost. A to jak v rozloženém, tak ve složeném stavu. Pokud jedete na dovolenou do stanu autem a není pro vás příliš důležité, jak je karimatka velká po sbalení, zaměřte se na její tloušťku a na to, jak je pohodlná. Obecně platí, že čím větší tloušťka, tím pohodlnější karimatka bude. V případě, že cestujete na těžko a je pro vás rozhodující každý gram a centimetr, nejspíš budete muset z pohodlí malinko slevit. Ideálním řešením v případě, že potřebujete co nejlehčí a nejskladnější vybavení, je nafukovací karimatka o hmotnosti 510 g (velikost L), která je po složení pouhých 22 cm dlouhá a 10 cm široká. Hledáte-li kombinaci nízké ceny a dobrého pohodlí, sáhněte po klasické pěnové karimatce, kterou můžete použít samostatně, nebo jako další vrstvu pod nafukovací model.

JAK VYBRAT MATRACI?

Při výběru matrace záleží na tom, jak velký kus potřebujete. Mezi jednotlivými modely jsou rozdíly v materiálech použitých na výrobu, v lepení a žebrování a ve způsobu nafukování. Každý člověk má jiné preference a záleží jen na vás, jakou matraci si vyberete. Při nákupu doporučujeme jednotlivé matrace vyzkoušet přímo v našich prodejnách a rozhodnout se, jaký model vám nejvíc vyhovuje. Kempingové matrace vyrábíme v rozměrech, které jsou kompatibilní s našimi stany, nemusíte se tak bát, že se do svého příbytku nevejdete. Matrace se nafukují pomocí pumpy, takže během několika minut můžete v pohodlí odpočívat. U matrací Air Seconds je nafouknutí ještě urychlené díky speciálnímu ventilu.
Pokud chcete mít spaní nachystané bez práce, pořiďte si samonafukovací karimatku nebo matraci a vyspěte se venku stejně dobře jako doma.

dárkovou kartou