Kempingové stoly

Stolování v přírodě skoro jako doma. Díky skladným a stabilním stolům na kempování můžete pohodlně snídat, obědvat či večeřet. Ať už plánujete rodinný výlet do kempu, piknik v parku nebo grilování na zahradě, z naší nabídky odolných a přenosných kempingových stolů si jistě vyberete ten pravý. Lehké kempingové stoly se snadno přenášejí, jsou ale dostatečně pevné a stabilní, abyste na nich mohli bez obav stolovat kdykoliv a kdekoliv. Součástí balení některých stolů jsou i židle. K většině modelů je ale nutné pořídit posezení zvlášť. Kromě kempingových židlí se vám jistě bude hodit i vybavení na vaření a další kempingové doplňky.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
1 399 Kč -17%
1 149 Kč
*Od 2. 8. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
1 299 Kč -40%
769 Kč
*Od 2. 10. 2023 až do vyčerpání zásob
339 Kč
Nízký skládací stolek MH 100
QUECHUA

Nízký skládací stolek MH 100

(416)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
999 Kč
1 499 Kč -6%
1 399 Kč
*Od 2. 8. 2023 až do vyčerpání zásob
4.4/5 podle 2206 Hodnocení z webu a z prodejen
Máte perfektní stan nebo obytné auto a chcete se i na cestách cítit jako doma? Abyste mohli pohodlně povečeřet, sednout si s přáteli ke sklence vína, nebo si zahrát deskové hry, pořiďte si pořádný kempingový stůl. Podle velikosti stanu nebo místa, které máte k dispozici, můžete zvolit nízký kompaktní skládací stolek, nebo velký stůl, u něhož usadíte až 8 osob. Některé stoly mají nastavitelnou výšku, díky čemuž je můžete použít při pikniku na dece, nebo v kombinaci s nejrůznějšími židličkami a křesly.
Jíst se sice dá i na zemi, s pořádným stolkem a pohodlnou kempingovou židlí si ale můžete užít královskou hostinu kdekoliv se vám zachce. Kromě posezení si s sebou na dovolenou můžete vybrat také z široké nabídky outdoorového kuchyňského vybavení. Díky kempingové kuchyni můžete mít všechno vybavení skvěle zorganizované a vždy po ruce.

dárkovou kartou