Nářadí a sady nářadí

I když nejste servisní technik a pojmy jako „bowden“, nebo „pastorek“ vám nic neříkají, je dobré mít u sebe na vyjížďce vždy alespoň lepení a náhradní duši. Hodit se může také montpáka a základní sada nářadí. Nejen na drobné opravy, ale i třeba na nastavení výšky sedla, se vám může hodit imbusový klíč, nebo třeba šroubovák. Ideálním řešením pro ušetření místa na cestách jsou multitooly, díky kterým máte nejnutnější nástroje vždy po ruce. Pokud si doma vybavujete dílnu, oceníte nabídku nejrůznějšího nářadí, od měrky na řetěz, až po montážní stojan.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
media description
Jak správně čistit kolo
99 Kč
Multiklíč 100 na seřízení kola
DECATHLON

Multiklíč 100 na seřízení kola

(372)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
379 Kč
Bič na kazety – stahovák
DECATHLON

Bič na kazety – stahovák

(123)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.5/5 podle 3967 Hodnocení z webu a z prodejen

NÁŘADÍ NA KOLO

Pokud doma vybavujete dílnu, nebo doplňujete svůj montážní kufřík, máme pro vás širokou škálu nejrůznějšího vybavení. Vyberte si z nabídky kufrů sestavených z předvybraných kusů nářadí, nebo si doplňte svou stávající výbavu jednotlivými nástroji a náhradními komponenty. Až už potřebujete sadu imbusových klíčů, stahovák klik, kleště na lanka a bowdeny, nebo třeba nýtovač řetězu, neodejdete s prázdnou. Krom nářadí samotného nabízíme i montážní stojany, díky kterým se bez problémů dostanete ke každému centimetru svého kola. Abyste svému kolu poskytli tu nejlepší péči, nezapomeňte si pořídit i kousky ze širokého sortimentu nejrůznějších čistících a odmašťovacích přípravků, lepidel a dalších doplňků.

MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJE

Multifunkční nástroje, multiklíče, nebo také multitooly, jsou ideálním řešením v případě, že v průběhu vyjížďky potřebujete provést drobnou opravu, nebo úpravu svého vybavení. Ať už potřebujete dotáhnout pedál, vycentrovat kolo, nebo jen snížit sedlo, multiklíč vám vždy bude skvělým pomocníkem. Součástí multifunkčních nástrojů jsou imbusové klíče různých velikostí, různé druhy šroubováků, ale i centrovací klíče, nebo třeba rozpínáky řetězu. Všechny nástroje jsou uskladněné v jednom kompaktním obalu, jehož jsou většinou součástí, takže nehrozí, že by se jednotlivé kusy zatoulaly.

JAK VYBRAT NÁŘADÍ NA KOLO?

Každý cyklista má jiné potřeby a schopnosti. Někteří jezdci své kolo raději svěří do péče odborníkům, jiní mají doma profesionálně vybavené dílny a vybavení lepší, než v leckterém cykloservisu. Ať už patříte k té či oné skupině, je několik základních položek, které by vám doma, a nebo v brašně na kole, neměly chybět.
Při pořizování základní výbavy nešlápnete vedle, pořídíte-li si sadu lepení, montpáky a základní multitool. A to i v případě, že s nimi zpočátku nebudete umět pracovat. Na frekventovaných cyklostezkách se vždy najde zkušený cyklista, který vám se zalepením prasklé duše, nebo s nahozením spadlého řetězu, pomůže.
Pokud vybavujete dílnu nebo kufr s nářadím, záleží na individuálních potřebách a velikosti prostoru, který máte. Dílna nebo cykloservis se dají vybavovat do nekonečna, přesně podle vašich představ a tužeb.

NÁŘADÍ NA OPRAVU DEFEKTU

Oprava defektu je během jízdy častou potřebou cyklisty. Proto by měl mít každý cyklista u sebe nářadí na opravu defektu, jako jsou lepicí sady na duše, náplně do duší, nářadí na demontáž kol a nářadí na opravu děr. Některé cyklistické tašky mají speciální kapsy na nářadí.

dárkovou kartou