Odmašťovače

Aby vaše kolo vydrželo mnohem déle v dobrém stavu, bez vrzání a drnčení, je velmi důležité, abyste ho v případě potřeby vyčistili, vysušili a namazali. Pro kvalitní vyčištění kola potřebujete kvalitní čisticí prostředek, který snadno odstraní nečistoty, ale nepoškodí lak na rámu a kolech.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skip filters
Filtry
CENA
ECODesign
229 Kč
763,33 Kč/L
4.1/5 podle 858 Hodnocení z webu a z prodejen

UDRŽUJTE SVÉ VYBAVENÍ, ABYSTE SI HO MOHLI UŽÍVAT I NADÁLE

Ačkoli si můžete užívat každou jízdu nebo intenzivní trénink, vaše vybavení může časem ztratit účinnost a pohodlí. Abyste si zachovali potěšení z jízdy a nadále rozvíjeli své výkony za těch nejlepších podmínek, je nezbytné pečovat o své kolo a zejména o jeho řetěz. Tento specifický prvek vašeho vybavení totiž musí být schopen správně klouzat v přehazovačce během vašich pohybů. Bez maziva povede opakované tření nevyhnutelně k přetržení řetězu. Aplikace odmašťovače řetězu na kolo a vhodného mazacího oleje je nezbytná, pokud je řetěz pokryt tukem nebo bez ochrany.

JAK ČISTIT ŘETĚZ NA KOLE?

Pro efektivní čištění je nejlepší sejmout řetěz z přehazovačky jízdního kola pomocí jednoduchého článku nebo odstraňovače řetězu. Pokud řetěz zůstane během čištění na místě, můžete použít opěrku řetězu, která jej udrží napnutý a usnadní vám čištění.

Poté pomocí vhodného kartáče a odmašťovače na řetězy jízdních kol vydrhněte články, ale také různá ozubená kola klikové sady a přehazovačky. Po opláchnutí vyčištěné díly řádně osušte čistým hadříkem. Nakonec můžete řetěz při mnoha dalších jízdách na kole chránit použitím speciálních olejů. Dávejte však pozor, abyste žádný omylem nenalili na řetězové kroužky.

DECATHLON: VEŠKERÉ VYBAVENÍ, KTERÉ POTŘEBUJETE K ÚDRŽBĚ SVÉHO KOLA

Ať už se jedná o sadu vše v jednom, odmašťovač řetězu, kartáče nebo čistič, náš katalog Decathlon nabízí široký výběr položek, které vám pomohou s dlouhodobou údržbou vašeho kola. Budete-li dbát na pravidelné čištění a odmašťování svého kola, můžete si užívat stejný jízdní komfort s výbavou, která zůstane bezvadná mnoho let.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu