Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Rybářská křesla, skládací židličky a sedací boxy

21 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Pro pohodlí u vody tu máme rybářská křesla a rybářské židle, které vynikají svojí skladností. Nejpohodlnější jsou rybářská polohovací křesla. Nízkou hmotností pak vynikají rybářské stoličky.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Rybářská křesla

Hlavní výhodou rybářského křesla je bezesporu jeho pohodlí. Je vhodné pro rybáře, kteří u vody tráví více času a své místo často nemění. Rybářská skládací křesla mají také teleskopické nohy, které se přizpůsobí svažitému terénu nebo jiným nerovnostem na břehu. Nejvyšší modely dovolují rybářům upravit si polohu opěrky zad, hlavy a rukou.

Rybářské židle a stoličky

Rybářské židličky a rybářské stoličky jsou vhodné pro rybáře, kteří rádi vyráží k vodě na lehko nebo častěji mění své místo na břehu. Rybářské skládací židle jsou velice lehké a skladné. Ve vaší rybářské výbavě nezaberou tolik místa, což se může hodit, pokud jsou rybářská místa hůře dostupná.

Rybářské sedací boxy

Sedací boxy na rybolov jsou velice specifické sedačky, které se využívají hlavně pro sportovní rybolov na plavanou a feeder. Box nebo sedačka s kufříky je vhodná na závodní rybolov, při kterém umožňuje rybáři mít všechno potřebné na dosah ruky. Sedačky pro lov na plavanou si můžete objednat na prodejnu nebo k vám domů.