Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Boilies v různých příchutích a velikostech

29 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Naše nabídka boilies značky Caperlan. V prodeji máme různé průměry a příchutě. Vyzkoušejte například boilies jahoda, česnek, scopex a další.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Boilies

Tato návnada k rybolovu neodmyslitelně patří a pro lov kaprů to platí mnohonásobně. Tuto návnadu tvoří směs rostlinných a živočišných mouček a mletých či celých zrn. V nabídce je řada aromat, z nichž některá jsou vyhlášená svojí účinností, a to Jahoda, Scopex, Monster Crab či Garlic (česnek). Boilies prodáváme v několika velikostech, od 14 do 20 mm. Naše řady boilies byly vyvinuty tak, aby vyhověly každému kapraři. Řadu NaturalSeed tvoří univerzální boilies složené ze směsi rostlinných a živočišných mouček. A konečně řada Xtrem 900 je doporučená zkušeným rybářům, kteří hledají návnadu s bohatým a velmi účinným složením.

Krmné boilies

Krmné boilies se mezi rybáři těší stále větší oblibě. Rybář je diky němu schopen zakrmit velkou plochu a vytvořit tak "koberce" se krerých uvolňuje neodolatelná pachová stopa. Pro tyto účely doporučujeme krmné boilies řady Wellmix, které se skládá především z rostlinných mouček, je krátkodobě velmi účinné a nepřesytí rybu. Krmné boilie 10 kg nabízíme v mnoha příchutích a průměrech.

Plovoucí boilies

Plovoucí boilie známe taky jako Pop Up boilie je jednou z nejpopulárnější prezentací návnady. Plovoucí boilies je možné použít samostatně nebo ho nakombinovat s klasickým potápivým boilies. V obou případech dokáže skvěle upoutat pozornost ryb.