Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Gymnastické pomůcky

28 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Objevte gymnastické pomůcky pro začínající i pokročilé gymnastky moderní a sportovní gymnastiky. V naší nabídce najdete také cvičky na gymnastiku a špičky.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Vaše gymnastika může být působivější díky pomůckám na gymnastiku


GYMNASTICKÉ POMŮCKY PRO ZAJÍMAVĚJŠÍ SESTAVY

Udělejte vaše gymnastické sestavy působivější! Vyberte si dle vašich priorit – gymnastické švihadlo, obruče nebo míče na gymnastiku.

GYMNASTICKÉ STUHY

Gymnastická stuha je pomůcka, kterou si nejčastěji vyberou nejmladší gymnastky. Může mít různé délky, je vyrobena z plastu, který je přispůsobený tak, aby dokonale reagoval na pohyb rukou. Decathlon nabízí gymnastickou stuhu v několika barvách a délkách.

GYMNASTICKÉ OBRUČE

Gymnastické obruče jsou další gymnastickou pomůckou, která je velmi oblíbená jak u začátečníků, tak i u zkušených sportovců. Obruče na gymnastiku jsou pružné a odolné. Díky kvalitnímu plastu se velmi dobře drží a jsou odolné.

MÍČE NA MODERNÍ GYMNASTIKU

Velkolepá show? Proč ne! S gymnastickým míčem je to hračka. S jeho použitím můžete sestavit efektivní sestavu, jednoduchou nebo i bohatou na obtížnější cviky. Míč na moderní gymnastiku je skvělou pomůckou pro vytvoření sestavy, ať už jste začátečník nebo pokročilý.

GYMNASTICKÉ KUŽELE

Výběrem gymnastických kuželů si můžete být jisti, že zapůsobíte na ostatní. Vypadají skvěle jak při použítí sestavy jednotlivce, tak při sestavě skupin.

ŠVIHADLA NA MODERNÍ GYMNASTIKU

Švihadla na moderní gymnastiku se používají při tréninku nových sestav nebo také k tréninku těch, které už znáte. Švihadla můžete použít pro moderní gymnastiku mnoha způsoby. Zlepšete svou pohyblivost, motorické dovednosti a koordinaci!

Máte již všechny pomůcky na gymnastiku? Objevte také naší nabídku trikotů na gymnastiku.