Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách. Ostatní zboží je možné objednat online a poté vyzvednout.

Rybářské potřeby

Caperlan je značka, kterou společnost Decathlon založila v roce 2007. Výzkumné středisko rybaření se nachází ve městě Cestas, kde jsou produkty podrobeny testům na různých typech vod, aby vyhovovaly všem náročným rybářům! Nechť vám naše rybářské vybavení přinese bohaté úlovky!

Univerzální rybářsé zavazadlo s ocelovou kostrou, kterou lze použít jako stolek. Výška: 14,5 cm. Šířka: 52 cm. Hloubka: 32,5 cm. Hmotnost: 3,850 kg.

Zobrazit produkt

Rozměry: výška: 170 cm, šířka: 240 cm, délka: 3,85 cm
Plocha podlážky (8,3 m²) je dostatečná na dvě lehátka. Dokoupitelný svrchní stan zvyšuje nepromokavost a pohodlí bivakovacího stanu. Bivak je dolný vůči větru do rychlosti 80 km/h.

Zobrazit produkt

Boilies xtrem 900

Rybaření

Pokud je vaší vášní rybaření, tak jste na správném místě. Jistě oceníte naše rybářské vybavení značky Caperlan, která má sídlo v kolébce rybolovu Decathlonu, v Cestas, v blízkosti moře na západě Francie. Rybářské produkty testujeme reálných podmínkách, abychom vám mohli zaručit rybářskou výbavu té nejvyšší kvality. Chytání ryb je velkou radostí, pokud ryby berou. K domu by například kaprařům mohlo pomoci naše boilies, které má vysoké výživové hodnoty a skvělou cenu. O větší pohodlí u vody se potom postarají rybářská křesla a skládací židličky, díky kterým bude rybolov ještě pohodlnějším a příjemnějším sportem.