Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Gymnastické legíny

9 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Prohlédněte si v této kategorii gymnastické legíny na vaše tréninky nebo závody, a to jak pro moderní tak i sportovní gymnastiku. V naší nabídce najdete také gymnastické kraťasy.Legíny na gymnastiku - krátké nebo dlouhé?

Základním prvkem gymnastického oblečení je dres, který lze doplnit o kraťasy nebo legíny. Mnoho lidí dává přednost dvoudílnému oblečení, ve kterém se cítí pohodlněji, což je jedním z nejdůležitějších aspektů každého sportu. Pohodlí znamená více možností a umožňuje vám cítit lépe vaše tělo a zvýší povědomí o něm. Gymnastické legíny jsou navrženy tak, aby poskytly pocit svobody a pohodlí během tréninku i na soutěžích.

Univerzální legíny na sportovní gymnastiku

Legíny jsou oblečení, které jsou důležitým kouskem oblečení skoro v každém sportu. Ženy je například rády nosí do posilovny, na skupinové lekce nebo právě na gymnastiku. Naši designéři navrhly legíny tak, aby uspokojili očekávání každé gymnastky. Jsou vyrobeny z lehkého a vzdušného materiálu, který se vyznačuje vysokou pružností, díky čemuž velmi dobře sedí na těle a neomezují pohyb. Zdobené legíny poskytují nejen vynikající oporu, ale také fantastický módní vzhled.

Kraťasy i dlouhé legíny

Pro muže doporučujeme legíny s úchyty pod nohu. Jsou pružné a zajišťují volný pohyb při méně náročných cvičeních. Velmi dobře odvádějí vlhkost, takže se v nich budete cítit pohodlně i při dlouhém a náročném tréninku.

Alternativo k dámských legínám jsou krátké kraťasy. Jsou odolné, pružné a roztažitelné. Snadno se také udržují. Jsou dostupné v několika barevných variantách a můžete je tak snadno sladit s dresem. Kraťasy na gymnastiku poskytují pocit svobody a pohodlí. Chrání před přehřátím a proto jsou skvělé během letních dní. Umožní vám tak se i během intenzivních tréninků cítit fantasticky. Objevte kraťasy na gymnastiku z naší nabídky.