Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Golf

Vítejte ve světě INESIS! Máme pro vás ucelenou nabídku všeho, co budete na hřišti potřebovat. Zde nalezente kompletní řadu oblečení, obuvi, vybavení a doplňků do každého počasí. Decathlon nabízí celou řadu technických a inovativních produktů, které vám pomohou si golf užít. Pěknou hru!

vyberte si podle počasí

Inesis - vítejte ve světě golfu

HISTORIE ZNAČKY INESIS

Inesis je francouzská značka golfového vybavení, která vznikla v roce 2002 a spadá pod francouzský obchodní řetězec Decathlon. Díky týmu nadšenců od svého založení rok od roku rosteme. Jde o víc než jen o práci, každý den nás žene vpřed láska ke golfu jakožto zdroji opravdové radosti, kterou chceme prostřednictvím svých výrobků předávat dál. Naším hlavním posláním je golf zpřístupnit co největšímu počtu lidí. Svými radami, výrobky a vhodnými službami vám pomáháme se zlepšovat, ať už jste začátečníci, rekreační hráči, fanatičtí golfisté, či ostřílení závodníci. Naše vývojové týmy každý den zkoumají potřeby zákazníků a vymýšlejí nejrůznější inovace, aby přispěly k tomu, že se vám bude hrát jednodušeji a intuitivněji. Že vaše hra nebude ničím spoutaná, vybočí ze zaběhlých kolejí a vy budete moci popustit uzdu svým emocím. Blízký vztah k zákazníkům, jednoduchost, spontánnost a troufalost. To jsou hodnoty, které sdílíme a ze kterých čerpáme, když vytváříme onu volnost pohybu, onen nespoutaný golfový švih a volný styl hry. Osvoboďte svůj švih!


GOLF

Golf, složitý i zábavný sport. Golf je venkovní sport, který lze praktikovat v každém věku. Jde o ideální aktivitu, pokud chcete s rodinou či přáteli zažít úžasné chvíle v prostředí přírody a zeleně. V České republice se nachází více než stovka golfových hřišť. Nezapomeňte, že pro přístup na některá hřiště je třeba vlastnit zelenou kartou, která potvrzuje hráčovu způsobilost hrát samostatně na jakémkoli hřišti. I bez ní se nicméně na hřištích můžete s tímto sportem za malý poplatek seznámit nebo si procvičit švih. Nepostradatelné vybavení zahrnuje kompletní golfový bag, který obsahuje: drivery, dřeva, sadu želez, wedge a puttery. Pokud však s golfem začínáte, ideální je poloviční set, který vám umožní se na hřišti zlepšovat. Pro větší pohodlí si můžete ke svému vybavení pořídit i golfový vozík a příslušenství, jako je dálkoměr či GPS hodinky, týčka apod. Důležité je také ošacení, oblečení vybírejte podle počasí. Pamatujte, že existují golfové bundy a kalhoty do deště, svetry a prošívané bundy do chladného počasí atd. Inesis, značka vyvíjející golfové vybavení.