Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Pingpongové míčky Pongori

7 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

  • Váš výběr: (0) Smazat vše
  • Značka

  • Cena

  • Hodnocení

Pingpongové míčky vybírejte podle své pokročilosti

Jste začátečníci, hrajete jen příležitostně, nebo se účastníte turnajů? Každý míček na stolní tenis má specifické vlastnosti, které vyhoví potřebám konkrétního typu hráčů. V DECATHLONU jsme proto mysleli na všechny příznivce tohoto zábavného, ale také náročného raketového sportu. Stačí vzít do ruky pingpongovou pálku a připravit se na další úder!


Jaký pingpongový míček vybrat?

Stejně jako tenisové míče mají i pingpongové míčky v závislosti na úrovni hráčů různou tvrdost, odskok a schopnost rotace. Pokud jste začátečníci nebo stolní tenis hrajete pouze sem tam a jen tak pro radost, lepší kontrolu nad úderem vám nabídne těžší míček, zatímco ostřílení hráči jistě dají přednost tvrdému míčku s výrazným a stálým odskokem, jako je například tříhvězdičkový pingpongový míček Nittaku od značky Donic, který se používá i na turnajích. Některé míčky navíc neobsahují celuloidy, a jsou tak šetrnější k životnímu prostředí. Na trénink dokonale postačí míčky Double Circle, které vám umožní si procvičovat rotace.


Doplnění pingpongové výbavy

Už jste si vybrali vhodný pingpongový stůl, pálku i míčky? V DECATHLONU si můžete pořídit řadu dalších doplňků, aby bylo vaše vybavení na stolní tenis dokonale kompletní! Pouzdra na pingpongové pálky vám umožní si své vybavení donést na místo, kde trénujete, zatímco plachty ochrání váš pingpongový stůl před deštěm a prachem. Nezapomeňte se podívat také na naše síťky a sloupky. Byla by škoda, kdybyste se svému oblíbenému sportu nemohli věnovat!