Prodejny fungují pouze jako výdejní místa internetových objednávek.

Turfy

33 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Kopačky na umělku neboli turfy jsou ideální na malý fotbal. V naší nabídce naleznete také sálovky pokud je Vaším sportem futsal!


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

KOPAČKY TURFY

Jde o fotbalové kopačky speciálně určené ke hře na tvrdém povrchu v prostředí města, například na umělém trávníku, betonu nebo asfaltu. Tato obuv je ideální pro nejmladší hráče, kteří chtějí hrát na ulici, či kdekoli se jim zachce. Jedná se o lehkou, tenkou a úzkou obuv s podrážkou protkanou vzorkem. Ta nahrazuje kolíky a špunty, na suchém tvrdém povrchu poskytuje přilnavost a protiskluzovost. Fotbalové turfy jsou vyztužené, aby obuv lépe tlumila. Kupte v Decathlonu dětské turfy a proměňte své děti v budoucí šampiony!


STYLOVOST KOPAČEK

Výhodou turf je jejich moderní a barevný streetwearový vzhled, můžete je tak nosit při každé příležitosti. Dle modelu mohou být více či méně nápadné a vlastně se hodí stejně dobře k džínům i fotbalovým šortkám. Děti tuto obuv zbožňují, kopačky jim navíc na asfaltovém hřišti zaručí stabilitu a bezpečnou hru. V naší nabídce najdete turfy adidas, turfy puma a také turfy Kipsta od značky Decathlon.