Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Kopačky Lisovky

42 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Lisovky budou důležitou součástí Vašeho fotbalového vybavení. Doplňte ho také o fotbalové ponožky a chrániče na fotbal a vyražte na zápas!


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

LISOVKY

V naší nabídce najdete kopačky na suchou trávu neboli lisované kopačky od předních sportovních značek, z nichž některé se zaměřují hlavně na fotbal, jako např. Kipsta, Adidas, Puma a další. Kopačky na suchou trávu mají buď klasické kolíky, nebo menší lisované špunty. Jsou vhodné na suchou trávu, a to jak přírodní, tak umělou. V naší nabídce také naleznete turfy.


Vlastnosti lisovek

Lisovky mají dobrou přilnavost a je v nich snazší měnit směr pohybu. Jsou určeny ideálně na rychlou a strategickou hru. Začátečníky by měla zajímat především přilnavost obuvi a až poté dobrý kontakt s míčem nebo nízká hmotnost.


Podrážka kopaček

V naší nabídce kopaček najdete modely s lisovanými špunty či šroubovacími kolíky. Podrážka s lisovanými špunty se vyrábí z PVC nebo pryže jako jeden celek. Špunty mohou být kuželovité nebo podélné. Tyto kopačky se nejčastěji doporučují začátečníkům nebo na rekreační hraní, protože jsou značně univerzální. To není případ kopaček se šroubovacími kolíky, které jsou vhodné pro zkušenější hráče a nehodí se na tvrdý povrch.