Filtrovat výsledky
33
výrobek výrobků v kategorii

Palmsky, soli a doplňková výživa pro koně

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Zdravá strava pro zdravého koně

Ideální jídelníček u každého koně sice vypadá jinak, ale je důležitým faktorem pro jeho celkové zdraví a musí být uzpůsoben jak míře a druhu činností, které provádí, tak prostředí, ve kterém kůň žije. Decathlon vám nabízí několik cest, jak pro svého koně vybrat ten nejvhodnější.


Jaké jsou různé zdroje potravy pro koně?

Ve volné přírodě se koně pasou až 15 hodin denně. Správná výživa tak musí být uzpůsobena jeho individuálním potřebám, ale zároveň musí respektovat přirozené stravovací návyky koní. Kůň může pást trávu, jíst seno, může jíst i průmyslově vyrobená krmiva. Co se týče té poslední kategorie, v Decathlonu najdete celou řadu pamlsků a výživových doplňků. Díky nim můžete koni vytvořit zdravý a vyvážený jídelníček.


Krmení odpovídající potřebám koně

Jak už asi víte, každý kůň má své vlastní potřeby, co se týče krmení. Jídelníček závodního koně bude určitě složen jinak, než jídelníček koně na těžkou práci. Ale i výživa koní, kteří mají stejné vytížení a dělají stejnou aktivitu, se bude lišit. Výživové potřeby se mění v závislosti na stáří koně, plemeni, pohlaví a činnosti. Stejně jako veškeré vybavení musí i výživa koně plně odpovídat jeho individuálním potřebám.


Jaké zvolit výživové doplňky

Výživové doplňky pomohou stravu koně perfektně vyvážit. Toto jsou základní výživové doplňky, které samozřejmě v nabídce Decathlonu nemohou chybět. Soli podporují hydrataci. Len podpoří trávení a funkci střev. Česnek podporuje krevní oběh.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.