Filtrovat výsledky
22
výrobek výrobků v kategorii

Péče o jezdecké vybavení

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Proč věnovat koženému jezdeckému vybavení zvláštní pozornost?

Údržba koženého vybavení je nezbytná, jedině tak zůstane vybavení pěkné a dlouhou vydrží. Například jezdecké sedlo musí odolat: tření s ostatním vybavením, kontaktu s potem koně, dešti, písku z jízdárny, atp. Pravidelné čištění a hydratace kůže na sedle je proto naprosto zásadní.


Jak o kožené jezdecké vybavení tedy pečovat?

Decathlon nabízí celou řadu produktů na čištění zašpiněné kůže, její hydrataci i zjemnění. Výrobky, které v Decathlonu najdete, byly speciálně vyvinuty pro údržbu sedel a postrojů. Jsou ale vhodné i k údržbě dalších kožených předmětů: brašen, bund nebo pohovek. Před prvním čištěním kůže doporučujeme přípravek nejprve aplikovat na malé, ideálně ne viditelné, části předmětu, abyste se přesvědčili, že je přípravek opravdu vhodný pro čištění daného koženého předmětu a nedochází ke změně barvy apod.

Nakonec je při ošetřování kožených výrobků také důležité dodržovat správný postup: kůži nejprve očistěte a mýdlem s glycerinem nebo odmašťovačem odstraňte mastnotu, poté k opětovné hydrataci kůže použijte mastný přípravek. Mastnota kůži chrání před deštěm a znečištěním. K aplikaci použijte čistý hadřík, kterým kůži mněte, dokud se hydratační přípravek nevsákne.

K hloubkové hydrataci nové kůže nebo velmi suché kůže je také možné po očištění použít speciální olej na kůži.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.