Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
PLASTILYS
  • NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ Rybolov - ZAKRMOVACÍ PRAK PM  PLASTILYS - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8129580
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ

Zakrmovací prak PM PLASTILYS

PLASTILYS
3.4/5
3.4/5
Decathlon
Výrobek je určený pro rybáře na zakrmení na kratší vzdálenost. Malý prak je vhodný na přesné zakrmení na krátkou vzdálenost.

Klíčové vlastnosti

Přesnost Pro přesné zakrmení při správné manipulaci.
Objem Košíček vhodný na malé množství návnady.

Technický popis

Složení

Zakrmovací prak, malý model, modrá barva.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!