Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
RAPALA
  • WOBLERY NA MOŘSKÝ RYBOLOV Rybolov - WOBLER X RAP SRX10 WHU RAPALA - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8624944
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
WOBLERY NA MOŘSKÝ RYBOLOV

Wobler na mořský rybolov na nástrahu X RAP SRX10 WHU RAPALA

RAPALA
Decathlon
Nástraha jerkbait na rybolov mořských dravých ryb. Každý si jistě vzpomene na svého prvního woblera X-Rap®! Jeho nenapodobitelný pohyb při prostém náhozu a přitahování – Slashbait® – je tak účinný a proslavený, až musel být patentován.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Nástraha je určena na přívlač.

Technický popis

Popis

Velikost: 10 cm. Hmotnost: 13 g. Barva: WHU. Hustota: Suspending. Hloubka ponoru: 2,40 m.

X RAP SRX

Průsvitný potah, vnitřní holografický vzor, vnitřní mechanismus Long Casting, trojháčky VMC Perma Steel, holografické 3D oči, ideální na mořský rybolov. Techniky: přívlač a pilkrování.

Složení/rady

Rady k údržbě Po použití opláchněte čistou vodou..

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!