Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené
ARTENGO
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - VÝPLET TA990 POWER 1,27mm 200M ARTENGO - Tenis
Kód : 8399851
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENISOVÉ VÝPLETY

Tenisový výplet monofilament TA990 Power černý 1,27 mm 200 m ARTENGO

ARTENGO
4/5
4/5
Decathlon
Výplet pro zkušené hráče tenisu, kteří musí měnit výplet za méně než 10 hodin hry, a tak hledají výplet s dlouhou životností na razantní hru. Výplet monofilament Artengo TA990 1,27 mm s optimální odolností, který umožní účinně míčku dát rotaci. Velmi dobrá razance.

Klíčové vlastnosti

Odolnost vůči odření Materiál z kopolyesteru výrazně zlepšuje životnost výpletu.
Razance Polyesterový materiál umožňuje razantní odpal.
Technické údery Polyesterová struna o průměru 1,27 mm pro větší rotaci míčku.
Kontrola trajektorie Struktura z copolyesteru poskytuje větší kontrolu.
Odolné napětí výpletu Vynikající výdrž výpletu a udržení napětí až 3 měsíce používání.

Technický popis

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí. U výpletů z přírodního střívka Decathlon doporučuje sílu napnutí max. 23 kg. Tento typ výpletů poskytuje maximální pohodlí, cit při hře a razanci. A navíc skvěle drží napnutí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Lano
100% Polyethylentereftalát
Rady pro skladování Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!
Omezení v používání Monofilament není vhodný pro hráče mladší 15 let!

Naše závazky

Schváleno Schváleno našimi odbornými partnery a hráči spolupracujícími se značkou Artengo. Testováno profesionálními hráči – Jeromem Haehnelem, býv. č. 78 žebříčku ATP, a Nicolasem Escudém, býv. č. 17 žebříčku ATP.
Testování výrobku
Výhody výrobky byly testovány v laboratoři: test odolnosti výpletu (než praskne) se v laboratoři provádí pomocí přístroje Canon Ball, který životnost každého výpletu prověří na maximum.
Test síly výpletu se provádí v laboratoři tzv. Charpyho kladivem, které ověří obnovení energie a schopnost předat přijatou rychlost (energii) míčku.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi