Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
RAGOT
  • TŘPYTKY A JIGY NA MOŘSKÝ RYBOLOV NAD 60 G Rybolov - TŘPYTKA MITRASPOON 70 G  RAGOT - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8381408
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TŘPYTKY A JIGY NA MOŘSKÝ RYBOLOV NAD 60 G

Třpytka Mitraspoon 70 g na lov na nástrahu stříbrná RAGOT

RAGOT
5/5
5/5
Decathlon
lov dravých mořských ryb. Třpytka byla vyvinuta na lov okounků a dravých ryb.

Klíčové vlastnosti

Vizuální účinnost Speciální pohyb nástrahy vydává vibrace, které vábí ryby.

Technický popis

MITRASPOON

Je naprostou jedničkou a skvělým pomocníkem při lovu okounků. Vhodná je i nalov okounů, štik, cejnů na vertikální přívlač atd.

Doporučení, Bernard Dorso

Mitraspoon® je jednou z nejúčinnějších třpytek. Díky vyšší hmotnosti je ideální na daleký odhoz. Je ideální na přívlač i jigging. Její pohyb je dokonalý, při klesání k hladině se třepotá, ale nebrzdí montáž. Jakmile dopadne do vody, nechte ji několik vteřin klesat (v závislosti na gramáži a hloubce), pak ji začněte navíjet a mírně trhejte za vlasec.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!