S OHLEDEM NA USNESENÍ VLÁDY ČR JSOU NAŠE PRODEJNY DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENY A VÝDEJ OBJEDNÁVEK NENÍ NA PRODEJNÁCH MOŽNÝ. ZBOŽÍ Z ESHOPU DORUČÍME K VÁM DOMŮ.
KALENJI
/common/3Dpictures/a/2a95d0d0-7a39-43e2-a8b4-796b690ae4d5.zip/index.html
Kód : 8518380
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
OBUV PŘÍSLUŠENSTVÍ TĚLOCVIK

ATLETICKÉ SKOKANSKÉ TRETRY AT JUMP MODRO-ORANŽOVÉ KALENJI

KALENJI
Decathlon
až do 1 499 - %

od

1 499**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
Tretry jsou určeny na skoky. Věnujete se atletice a hledáte skokanské tretry? Vyzkoušejte tretry AT Jump, které byly vyvinuty pro skokany na skok daleký i trojskok a pro tyčkaře.

Klíčové vlastnosti

Přilnavost Tretry byly vyvinuty tak, aby při odrazu nepodkluzovaly.
Odraz Pevná podešev zaručuje maximální dynamiku.
Držení na noze Dobře drží na noze díky uzpůsobenému svršku na skok.
Tlumení došlapu Tlumení došlapu díky vrstvě z EVA pěny.
Pohodlí Silnější vrstva pěny pro maximální pohodlí.

Technický popis

Tretry vyvinuté speciálně na skok

Jste pokročilým atletem a chcete se věnovat skokům? Právě pro vás jsme vyvinuli tyto tretry vhodné na skok daleký, trojskok i skok o tyči. „Dynamické boty, které zajistí stabilitu při rychlém běhu,“ popisuje produktový manažer Kalenji a nadšený atlet.

Vynikající zpevnění

Skok je dynamickou disciplínou, která zatěžuje nohy. Proto jsme tyto tretry vyvinuli s důrazem na zpevnění. „Díky pásku na suchý zip noha v botě při odrazu neklouže,“ říká produktový manažer Kalenji. „Po praktických testech jsme tretry doplnili o poslední pár otvorů na šněrování pro ještě lepší zpevnění,“ dodává.

Tretry byly vyvinuty a schváleny atlety

Před uvedením do prodeje tretry testoval panel atletů, od začátečníků po pokročilé, při skoku dalekém, trojskoku či skoku o tyči. „Z testů vyplynulo, že jsou tretry pohodlné a skvěle zpevňují chodidlo,“ potvrzuje testovací inženýr Kalenji. „Zejména si je oblíbili skokani o tyči, tretry totiž přesně odpovídají jejich požadavkům na rozběh.“

S hrdostí vám představujeme AT Jump

Po skoro dvaceti čtyřech měsících vývoje vám hrdě představujeme tretry AT Jump. „S výsledkem jsme vážně spokojeni, tretry nabízejí vynikající poměr funkčnosti a ceny. Těšíme se, až je vyzkouší atleti specializující se na skoky.“

Tretry pro muže i ženy

Stejně jako univerzální model AT Start, je i AT Jump unisex obuví vhodnou pro muže i ženy. V prodeji je ve velikostech od 36 do 47. Jsou prodávány s hřeby i klíčem na hřeby (6 mm).

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Svršek:
10.00% termoplastický polyuretan, 60.00% polyuretan, 30.00% polyester
Podešev:
30.00% termoplastický polyuretan, 10.00% pryž, 60.00% EVA (etylenvinylacetát)
Podšívka:
60.00% polyester, 40.00% EVA (etylenvinylacetát)
Rady k údržbě Perte v ruce.
Doporučení pro praní
Perte v ruce
Perte v ruce
Rady pro skladování Skladujte na suchém a větraném místě. Tretry také můžete uložit do tašky na tretry Kalenji, která má větrací mřížku a tretry mohou uschnout.

Naše závazky

Schválil Než k vám výrobek dorazí, má za sebou stovky skoků. Vhodné na skok do dálky, skok o tyči i trojskok. Odpovídají požadavkům těch nejnáročnějších atletů.
Testování výrobku Všechny naše výrobky jsou testovány externími běžci ve všech možných podmínkách, se kterými se můžete setkat při tréninku i závodě. Cílem je testovat a schvalovat výrobky co nejobjektivněji, abyste mohli dosahovat vašich cílů.
Záruka 2 roky

Vaše hodnocení

Hodnocení našich týmů

Otázky & odpovědi