Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*To správné vybavení na sportovní kroužky!
BĚH

Děti se vrací zpět do školy, a proto je důležité pro ně vybrat správné vybavení na tělocvik nebo sportovní kroužek. Podívejte se na naši nabídku kvalitních dětských běžeckých bot od značky Kalenji. Hledáte vhodné oblečení pro vaše ratolesti? Naše nabídka triček, mikin a kraťasů čeká jen na vás!

PLAVÁNÍ

Našlo vaše dítě zalíbení v kroužku plavání nebo začalo povinnou docházku v rámci výuky? Bude potřebovat pohodlné a funkční vybavení za rozumnou cenu. Plavky do bazénu Nabaiji jsou vyrobeny z materiálu se zvýšenou odolností proti chloru. Místo v batůžku i na další pomůcky ušetříte díky skladnému rychleschnoucímu ručníku. Pokud chcete pořídit vše najednou, je vhodná také plavecká sada, ve které vaše dítě najde všechny pomůcky pro začátky s plaváním. V naší nabídce najdete dívčí plaveckou sadu i chlapeckou sadu na plavání.

RAKETOVÉ SPORTY

Chcete, aby se vaše ratolest naučila hrát tenis, badminton či další raketové sporty? Nebo chcete dopřát vašemu dítěti skvěle padnoucí obuv do tělocvičny a na hřiště, která nedělá černé čáry? Máme pro vás širokou nabídku vybavení pro začínající hráče i velmi pokročilé. Právě teď je ideální období objevit nový sport, který si díky cenově dostupným produktům z naší nabídky může dovolit každý.

CVIČENÍ PRO DĚTI

Při objevování pohybu při školním tělocviku nebo ve volném čase je důležité, aby se vaše dítě ve sportovním oblečení cítilo pohodlně. V Decathlonu najdete oblečení na tělocvik ze dvou materiálů. Jeden je příjemně hřejivý, z něj je vyrobena většina dětských sportovních souprav a druhý je lehký a vzdušný, aby po náročném tělocviku rychle uschnul. Aby vaše dítě mělo radost z pohybu!