TECNIFIBRE
soldesprix
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET TGV 1,30 MM TECNIFIBRE - Tenis
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET TGV 1,30 MM TECNIFIBRE - Tenis
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET TGV 1,30 MM TECNIFIBRE - Tenis
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET TGV 1,30 MM TECNIFIBRE - Tenis
Kód : 8406258
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENISOVÉ VÝPLETY

MULTIFILAMENTOVÝ TENISOVÝ VÝPLET TGV 1,30 MM TECNIFIBRE

TECNIFIBRE
5/5
5/5
Decathlon
Určeno pro pokročilé a zkušené hráče tenisu, kteří mění výplet po 10 až 20 hodinách hry a hledají zejména vysoké pohodlí. Tento tenisový výplet multifilament Tecnifibre TGV 1,3 mm přináší maximální pohodlí a dlouho si udrží napětí.

Klíčové vlastnosti

Odolnost Povrchová úprava vlákna zajišťuje vyšší odolnost vůči oděru, a tím i životnost.
Technické údery Normální razance multifilamentu o průměru 1,30 mm.
Razance PU 400 Inside zvyšuje elasticitu výpletu o 400 % pro vyšší dynamiku hry.

Technický popis

Technologie polyuretan PU400 Inside

Technologie polyuretan PU400 Inside poskytuje pohodlí a zvyšuje dynamiku hry.

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Naopak ale budete mít méně kontroly nad míčkem a údery nebudou tak přesné. Vysoké napětí (>23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Pozor na případná zranění (tenisový loket). Navíc údery budou méně účinné a méně razantní.

Monofilament?

Pro monofilamentové výplety Decathlon doporučuje napnutí od 19 do 22 kg. Použití monofilamentových výpletů u raket pro děti do 15 let výrazně nedoporučujeme, aby nedošlo ke zraněním. Tyto výplety jsou vyhrazeny hráčům, kterým výplet praská za méně než 10 hodin hry, jelikož výplet velmi rychle ztrácí své napnutí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tyto výplety jsou vhodné pro osoby náchylné na záněty šlach, pro mládež a hráče, jimž výplety nepraskají často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: mění se, když praskne.
Hráčům, jimž výplet praská vzácně nebo vůbec nepraská, Decathlon doporučuje počet výměn rovný týdenní frekvenci hraní. Například: hrajete-li jednou týdně, výplet vyměňte jednou ročně. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet nenechávat utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Dokonce nemusí dojít ani k prasknutí výpletu. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Důležitou roli hraje i průměr struny. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Nevystavujte prudkým změnám teplot. Nenechávejte svojí tenisovou raketu v autě. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa